Web Analytics
Stadioni i KF SHKUPI s shpejti me tribun t re Lajme

Stadioni i KF SHKUPI s shpejti me tribun t re Lajme

<

Stadiumi i FC Shkupi së shpejti me tribunë të re!

PrevNext

PrevNext

Stadiumi 'Fadil Vokrri'

Stadiumi

Stadiumi-i-Maxharit.jpg

Pamje-nga-ndeshja-FC-Shkupi-KF-Ranotni--ki-1-1.jpg

Ekipet-e-FC-Shkupi-dhe-KF-Tirana.jpg

Lajme tags. "

Fitore-e-merituar-e-KF-Shk--ndija.jpg

Vashat-e-KB-Shkupi-me-trajneri-Enver-Miftari.jpg

Kur KF Prishtina dhe Ferizaj luanin me frikë të madhe, në livadhet e Varoshit

Familjar--t-vizitojn---t---arrestuarit-e-Kumanov--s.jpg

Së fundi është një super talenti shqiptar, është Arlind Rushiti, i cili me prejardhje nga Shkupi ka bërë që në moshën e re të jetë pjesë e skuadrës FC ...

AF1D7EDEEED91BADA988B4461E4A79F9.jpg

Ekipi-i-reprezentacionit-t---Maqedonis--.jpg

Festivali-Nd--rkomb--tar-i-Filmit-p--r-F--mij---dhe-t ---Rinj-Giffoni-Shqip--ra.jpg

20.30-AKTUALE-Libri-i-gjuh--s-shqipe-mungon..-750x430.jpg

Kosova-dhe-Maqedonia-n---renditjen-e-FIFA-s.jpg

Shaqiri me Liverpoolin nuk lejojnë tronditjen e radhës, me pikë të plota - Bota Sot

0

Sufjan-Ismaili-me-kup--n-fituese-kampion-ballkanik.jpg

Thyhet-keq-BDI-e---airit-titulli-429x380.jpeg

“Gratë” nga Shkupi vlerësohet si shfaqja më e mirë në Ferizaj

Parashikime-t---zymta-p--r-ekonomin---ruse.jpg

20141209093943284646.jpg

Kopertina-Leksikoni-i-Islamit-1.jpg

Ina_Fermat-e-lop--ve-dhive-dhe-deleve-t---funksionar--ve-t---BDI-s ---titulli-394x380.jpeg

Lajme-2014-Burg_14_464248515.jpg

Shkupi-Robert.jpg

10565277_684638774987746_9014719227802532469_n.jpg

Zbulimet që do ta ndryshojnë botën së shpejti

Shkupi-para-projektit.jpg

Perdhosje-e-shqipes.jpg

Shkupi-foto-Robert-Atanasovski-Custom.jpg

Arbresha Rexhepi (me të kaltërta)

211.jpg

Lajme-2014-Gordana_Jankullovska_24_301504792.jpg

17201312_161998267649354_8275510459540386092_n.jpg

Tica.jpg

133865916.jpg

b1_1527542633-5427344.jpg

Odise-Roshi.jpg

Ishulli.jpg

Foto galeri

0_1509868720-9306660.jpg

FB_IMG_1518205622650.jpg

3.jpg

image19-685x320.jpg

09.11.jpg

361307-avtomobil-visi-od-mostot-goce-delchev-vozachot-sje-ushte-vnatre.jpg

Lajme-2014-uranija_pirovska_helsinski_777898231.jpg

Burrneshat-e-BDI-s--.jpeg

Lekedukaj1.jpg

INA_Profesori-shqiptar-u-mban---ligjerata-titulli-329x380.jpeg

Klasa_2.jpg

Spefas005-540x405.jpg

bfgb.jpg

Edhe-Norvegjia-kund--r-formimit-t---ushtris---s---Kosov--s -pa-ndryshime-kushtetuese.jpg

publikohet-raporti-i-cia-s-tortur-euml-ndaj-t -euml-burgosurve-e-mashtrime_hd.jpg

Ronaldo-feston-me-Benzeman.jpeg

Stacioni i Autobusëve në Gjilan ka dhënë mbi një milion shërbime për 3 muaj 25 MAJ

Arban Abrashi takohet me SBASHKU-n Lajme ...

DSC_8742-copy.jpg

Image

13-nentor.jpg

Nexhat-Shabani-dhe-Sali-Kasa.jpg

MG_6285.jpg

images1.jpg

13263_389388311223998_3571584023697117628_n.jpg

Shqiptar--t-duke-u-larguar-nga-vendi-drejt-Italis.jpg

Si-hiqet-tatuazhi-me-laser.jpg

iPhone-i-ri-do-t---jet---m---i-madh.jpg

417-564x423.jpg

12648079_960319740727650_1782948593_n.jpg

Bllagoja-Milevski.jpg

4Protesta-studentore-ne-Shkup-10.12.14.jpg

12565462_10153499411754092_202062590744122270_n-550x367.jpg

Naeem-Khan-S-S-2009-Volcanic-eruption-659x495.jpg

shba-fluturime.jpg

image.jpeg

1488969668080317_ANA-ROS_12_5.jpg

232310.jpg

IMG_4433.jpg

S.jpg

Besart_Halimi1518104783.jpg

Kopja-e-iPhone.jpg

Isa-Mustafa.jpg

autobusi.jpg

t-euml-burgosurit-e-kumanov-euml-s-n-euml-gjendje-t-euml-tmerrshme_2_hd.jpg

132414737.jpeg

71.jpg

rita-bordo.jpg

ciklon-indiaban-india8.jpg

Noizy-me-brend-veshjesh.jpg

Stadiumi i FC Shkupi së shpejti me tribunë të re!

PrevNext

PrevNext

Stadiumi

Stadiumi-i-Maxharit.jpg

Pamje-nga-ndeshja-FC-Shkupi-KF-Ranotni--ki-1-1.jpg

Ekipet-e-FC-Shkupi-dhe-KF-Tirana.jpg

Lajme tags. "

Fitore-e-merituar-e-KF-Shk--ndija.jpg

Vashat-e-KB-Shkupi-me-trajneri-Enver-Miftari.jpg

Kur KF Prishtina dhe Ferizaj luanin me frikë të madhe, në livadhet e Varoshit

20141209093943284646.jpg

Familjar--t-vizitojn---t---arrestuarit-e-Kumanov--s.jpg

Së fundi është një super talenti shqiptar, është Arlind Rushiti, i cili me prejardhje nga Shkupi ka bërë që në moshën e re të jetë pjesë e skuadrës FC ...

AF1D7EDEEED91BADA988B4461E4A79F9.jpg

Ekipi-i-reprezentacionit-t---Maqedonis--.jpg

20.30-AKTUALE-Libri-i-gjuh--s-shqipe-mungon..-750x430.jpg

Thyhet-keq-BDI-e---airit-titulli-429x380.jpeg

Festivali-Nd--rkomb--tar-i-Filmit-p--r-F--mij---dhe-t ---Rinj-Giffoni-Shqip--ra.jpg

Kosova-dhe-Maqedonia-n---renditjen-e-FIFA-s.jpg

Sufjan-Ismaili-me-kup--n-fituese-kampion-ballkanik.jpg

DSC_8742-copy.jpg

b1_1527542633-5427344.jpg

Lajme-2014-Gordana_Jankullovska_24_301504792.jpg

Kopertina-Leksikoni-i-Islamit-1.jpg

Parashikime-t---zymta-p--r-ekonomin---ruse.jpg

0

Ina_Fermat-e-lop--ve-dhive-dhe-deleve-t---funksionar--ve-t---BDI-s ---titulli-394x380.jpeg

Lajme-2014-Burg_14_464248515.jpg

10565277_684638774987746_9014719227802532469_n.jpg

Shkupi-para-projektit.jpg

Arbresha Rexhepi (me të kaltërta)

Perdhosje-e-shqipes.jpg

Shkupi-foto-Robert-Atanasovski-Custom.jpg

Zbulimet që do ta ndryshojnë botën së shpejti

211.jpg

Odise-Roshi.jpg

Arban Abrashi takohet me SBASHKU-n Lajme ...

Tica.jpg

133865916.jpg

Shkupi-Robert.jpg

Ishulli.jpg

0_1509868720-9306660.jpg

Foto galeri

3.jpg

FB_IMG_1518205622650.jpg

image19-685x320.jpg

Burrneshat-e-BDI-s--.jpeg

361307-avtomobil-visi-od-mostot-goce-delchev-vozachot-sje-ushte-vnatre.jpg

INA_Profesori-shqiptar-u-mban---ligjerata-titulli-329x380.jpeg

Edhe-Norvegjia-kund--r-formimit-t---ushtris---s---Kosov--s -pa-ndryshime-kushtetuese.jpg

Lekedukaj1.jpg

Shqipmedia_Ja---far---b--n-tash-ish-deputeti-i-PDSH-stitulli-382x380.jpeg

13-nentor.jpg

Klasa_2.jpg

Spefas005-540x405.jpg

17201312_161998267649354_8275510459540386092_n.jpg

publikohet-raporti-i-cia-s-tortur-euml-ndaj-t -euml-burgosurve-e-mashtrime_hd.jpg

images1.jpg

Stacioni i Autobusëve në Gjilan ka dhënë mbi një milion shërbime për 3 muaj 25 MAJ

Nexhat-Shabani-dhe-Sali-Kasa.jpg

MG_6285.jpg

13263_389388311223998_3571584023697117628_n.jpg

Shqiptar--t-duke-u-larguar-nga-vendi-drejt-Italis.jpg

Si-hiqet-tatuazhi-me-laser.jpg

iPhone-i-ri-do-t---jet---m---i-madh.jpg

Bllagoja-Milevski.jpg

417-564x423.jpg

12648079_960319740727650_1782948593_n.jpg

bfgb.jpg

4Protesta-studentore-ne-Shkup-10.12.14.jpg

t-euml-burgosurit-e-kumanov-euml-s-n-euml-gjendje-t-euml-tmerrshme_2_hd.jpg

Protesta-Shkup-rasti-i-Kumanoves-05.11.17a.jpg

12565462_10153499411754092_202062590744122270_n-550x367.jpg

shba-fluturime.jpg

image.jpeg

71.jpg

1488969668080317_ANA-ROS_12_5.jpg

IMG_4433.jpg

rita-bordo.jpg

232310.jpg

S.jpg

Ronaldo-feston-me-Benzeman.jpeg

Kopja-e-iPhone.jpg

Isa-Mustafa.jpg

autobusi.jpg

Besart_Halimi1518104783.jpg

132414737.jpeg

ciklon-indiaban-india8.jpg

Shilegov-Kaminis.jpg

Dron.jpg

vazot-bosh.jpg

Noizy-me-brend-veshjesh.jpg

title.jpg

image-747521-breitwandaufmacher-dija.jpg

cats8.jpg

2E6BADC033D8B76D8D20CBD1607175AA.jpg