Web Analytics
Shekerinska Maqedonia meritoi t filloj bisedimet me BEn Lajme

Shekerinska Maqedonia meritoi t filloj bisedimet me BEn Lajme

<

Tangi: Shpresoj që Maqedonia vitin e ardhshëm t'i filloj bisedimet për anëtarësim në

Kiracovski: Mbi 80 deputetë tani janë të bindur se ardhmja e Maqedonisë është në NATO

Kryemadhi: Më 2020 BE vendos sërish regjimin e vizave me Shqipërinë

Vuçiq takim me ambasadorët e vendeve të BE-së Lajme ...

Gazeta austriake: Thaçi kërkon shkëmbim të territorit me Serbinë për pranim në BE

Tusk: Qëndrimi në BE, zgjedhja më e mirë për Britaninë

Maqedonia pasnesër i nis bisedimet për aderim në NATO - për rezultatin përfundimtar vendos Kuvendi

Çoviq: Bashkësia Ndërkombëtare nuk ka më 'karota' për Prishtinën dhe Beogradin

Butikofer: Maqedonia e Veriut të merr ftesë për në NATO dhe BE në vitin 2019

Ina

Spasovski: ...

Angela Merkel: Kosova dhe Serbia drejt BE-së

« LAJMI I FUNDIT/Jozyrtare » Ivanov nuk do i ndajë mandatin Zaevit, parlamenti formon shumicën dhe zgjedh qeverinë

Opinion/ Petrit Vasili: Prej kohësh, ka patur një marrëdhënie të vështirë mes Ramës dhe Manjanit

Gazeta Express

Drashkoviç për konfliktin me Kosovën: Në çdo moment mund të shpërthej flaka

Telegrafi

LAJM I FUNDIT/ Koalicioni PS-LSI në “zonë të minuar”, Rama shkon me urgjencë në zyrën e Metës

“SHBA-ja dhe BE-ja duhet të na garantojë se Serbia s'

Analizë e frikshme e Janusz Bugajaski/ Ja si po rrëshqet Ballkani sërish në lufte

Malta arrin marrëveshje me tetë vende të BE-së për migrantët

Aktuale

« LAJMI I FUNDIT/Jozyrtare » Ivanov nuk do i ndajë mandatin Zaevit, parlamenti formon shumicën dhe zgjedh qeverinë

Top Channel

Page 1

Opinion

Telegrafi

Delegacioni i Komisionit për Çështje Evropiane të Maqedonisë në konferencën e KE-së në Bukuresht

Top Channel

Aktuale

E tmerrshme: Në Maqedoni ...

Page 1

Dështimi i madh i BE me Kosovën

Syri

Spahiu: ...

Ina

Gazeta Shqip

Tetova1

Opinion

Haradinaj: ...

Gazeta Shqip

Top Channel

Page 1

20180806_2_31794963_36198130_Web-700x467.jpg

Aktuale

Çavkov thotë se nuk e kanë informuar se do zgjidhet kryeparlamentari, andaj s`ka intervenuar

Gazeta Express

Hart e Çamëris.jpg

Standard

Shqiptarja

Krasniqi ...

Periskopi

Çavkov thotë se nuk e kanë informuar se do zgjidhet kryeparlamentari, andaj s`ka intervenuar

Franca ...

BE dhe NATO: Maqedonia e vendosur të ecë përpara

Syri

Lajmet e Selanikut thon? se prej Kolonjet e deri n? Kor?? jan? per- hap?, tesh s? mbramit, kryengritsat nen drejtim t? krenve me randsf,

Vuçiqi: ...

OraInfo

Meta shuan kureshtjen: Ja kur do ta dorëzoj teserën e LSI, do them të ma ruajnë mirë!

Shumica ...

Lajmet nga. Lajm Maqedoni

Klan Kosova

Më ...

''Blakajt mund t'i ...

Tangi: Shpresoj që Maqedonia vitin e ardhshëm t'i filloj bisedimet për anëtarësim në

Micotakis kërcënon: Veto Maqedonisë për BE

Maqedonia pasnesër i nis bisedimet për aderim në NATO - për rezultatin përfundimtar vendos Kuvendi

Çfarë presidenti i duhet Maqedonisë Veriore? Konsensual apo i përbashkët? - Bota Sot

Ina

Gazeta Express

Merkel: Rruga e Maqedonisë drejt NATO-s dhe BE-së është e hapur

Opinion/ Petrit Vasili: Prej kohësh, ka patur një marrëdhënie të vështirë mes Ramës dhe Manjanit

Angela Merkel: Kosova dhe Serbia drejt BE-së

Telegrafi

Analizë e frikshme e Janusz Bugajaski/ Ja si po rrëshqet Ballkani sërish në lufte

LAJM I FUNDIT/ Koalicioni PS-LSI në “zonë të minuar”, Rama shkon me urgjencë në zyrën e Metës

“SHBA-ja dhe BE-ja duhet të na garantojë se Serbia s'

Telegrafi

Indeks.mk

Syri

Delegacioni i Komisionit për Çështje Evropiane të Maqedonisë në konferencën e KE-së në Bukuresht

Page 1

Opinion

Top Channel

Gazeta Express

Efekti domino që po mban peng transferimin e Higuain te Chelsea - Bota Sot

“Rumania mbështet integrimin e Maqedonisë në BE”

Top Channel

Krasniqi ...

Opinion

Eurostat: Maqedonia me rritjen më të madhe të bujtjeve turistike në BE

Haradinaj: ...

Gazeta Shqip

Top Channel

Top Channel

Page 1

Çavkov thotë se nuk e kanë informuar se do zgjidhet kryeparlamentari, andaj s`ka intervenuar

Lajmet nga. Lajm Maqedoni

Mapo

Standard

Hart e Çamëris.jpg

Çavkov thotë se nuk e kanë informuar se do zgjidhet kryeparlamentari, andaj s`ka intervenuar

Fatmir ...

Page 1

Gazeta Shqip

Syri

30012019_press_portparoli_2.jpg

Vuçiqi: ...

OraInfo

Meta shuan kureshtjen: Ja kur do ta dorëzoj teserën e LSI, do them të ma ruajnë mirë!

Vuçiq ...

morina.jpg

Mapo

Klan Kosova

''Blakajt mund t'i ...

Ekipi ...

Fitorja me Uellsin, Duka: Na ngre moralin, duhet t'i japim besim Panuccit

Telegrafi

Në Armeni Pacolli takohet me disa ministra ...

Deputeti ...

Trump: ...

Thumbnails

Me 7 Gush 1919. I dasltur mik. Z. MIHAL GRAMENO, Mora me hoM te dy letrat t'uaja te shkruara me 18 e me 24. Korrik dhe ju falem nderit per kujtimin e mire ...

Lajmet e Selanikut thon? se prej Kolonjet e deri n? Kor?? jan? per- hap?, tesh s? mbramit, kryengritsat nen drejtim t? krenve me randsf,

OraInfo

ROSU ...

Flaka

No caption available …

... ORGAN PER TE MPROJTUR .

Letra e Oriana Falacit, gruas që s'u bë nënë, dërguar fëmijës së palindur kurrë

Dehari ...

Vuçiq ...