Web Analytics
Rikthehen srish bashk n sken Shyhretja dhe Mahmuti Lajme

Rikthehen srish bashk n sken Shyhretja dhe Mahmuti Lajme

<

Vedat Ademi: Bashkeshortja Fansja Ime me e Cmendur!

Super mbrëmje për Vit të Ri në “Macumba”

A Do Te Kendojne Shyhretja dhe Mahmuti Bashke per Vitin e Ri?

Fejohet Rudina e Portokallise.

Revista PANORAMA PLUS - 7 Shtator 2013

VIP Ballina: Revista CELEBRITY - 23 Dhjetor 2011

5162c889df5fa55b8c0675736a747ca0.jpeg

Kaq shume i pelqen e dashura e re kantautorit Pirro Cako, saqe ai si duket ne kenge e quan “Ilac'.

Tuna dhe Niko Komani, X Factor backstage

Sugar Free Club 6 Shkurt 2009

Xhensila Myrtezaj: Si ndjehem ne konkurrim bashke me Besin.

Arbana dhe Xhemi, te dyja bashke pauze jashte ekranit.

Vëllezërit Lloga flasin për rikthimin e fuqishëm në muzikë, jetën prej milionerësh dhe suportin që u japin këngëtarëve

Seldi dhe Dafina Shkembejne Unazat te Dielen.

Stine i lidhur me Francesken e BB5?

Elsa Lila nga Italia ne Tirane per te votuar Ramen.

Luana Vjollca i Rikthehet Look-ut Natural Brune.

Rita Ora pershendet fansat ne gjuhen shqipe.

Une kam pasur nje jete te shkelqyer, nje dashuri te jashtezakonshme, teper romantike. Ka qene nje nga dashurite e para qe nuk harrohen, ne bankat e ...

Martohet Edona Llalloshi.

Vera Grabocka, i pari njeri qe zbriti ne planetin e show-t shqiptar.

Ronela dhe Visari behen perseri bashke ne Kosove

Genta e BB5 ne krahet e nje biznesmeni ne Itali, flitet per fejese.

Alban Skenderaj, Juliana Pasha dhe Pandi Laco bashke ne nje panel

Rita dhe Dafina ne koncertin e Jay-Z

Albani dhe Miriami Vendosen Perkohesisht ne Tirane

Samanta: Me Anaidin ditelindjet ne nje dite, ja si i festuam bashke

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 24 Dhjetor 2011

Rinora 4 Elvana Gjata Blero Rejhana

Janë shumë miq të mirë dhe jashtë shtëpisë së 'Big Brother' rrinë gjithmonë së bashku. Në fakt, ne i zbulojmë këtë foto ku djemtë e sapohyrë në BB6, ...

Revista BLUETOOTH - 17 Nentor 2012

Edita Sopjani, planet per rikthim te fuqishem ne skenen muzikore.

Gjergj dhe Dorina Leka, Tingujt qe na lidhin.

Adelina, buze me buze me Aferditen ne “Facebook”

Xhemi Shehu dhe polici i "Portokallise" prezantues te "Summer Fest".

Fabi, Turi dhe Albani rikthehen me "Ajer" [VIDEO]

Seldi pas klipit “Jam bo tape” fton te fejuaren te pine bashke ne Tirane

Per Here te Pare ne Ekran, Inva Mula dhe Hetem Ramadani Rrefejne Dashurine.

Marina Luana Vjollca by Edvina Meta

Ka një zë fantastik dhe të pakrahasueshëm e ku është ai muzika nis dhe nuk ndalet pasi zëri i tij është i fuqishëm. Është fjala për artistit Gazmend Rama që ...

Anxhelina Hadergjonaj: Meshkujt ne Los Angeles Krejt te Bukur dhe me Stil.

Kaq e pati lidhja Mc Kresha dhe Rozana, ndahen

Me 5 shkurt një nga këngëtaret më seksi shqiptare Ciljeta Xhilaga ka mbushur 27 vjec. Edhe ne si gazetë ia uruam, ku në atë orë të vonë të natës me shumë ...

Eneida Tarifaj: Cmimi i Top Festit ne Momentin e Duhur te Karrieres

Ju kujtohet besoj lajmi që e sollëm javë më parë ne në gazetën tonë ku këngëtarja e njohur Shkurte Fejza pozoi dhe u duk si një vajzë e re para aparatit të ...

Elvana dhe Flori per Krishtlindje ne New York City.

Revista BLUETOOTH - 16 Shkurt 2013

Si duket geni shqiptar po pushton boten ne shekullin e ri. Lajme te mira per shqiptaret vijne nga te kater anet e botes ne kete 100 Vjetor.

Kleoniki ne hapat e Çiljetes

Arnita Beqiraj: Eksperienca ne “X Factor” dhe thashethemet per Lorik Canen

Kush deshtoi dhe kush po ben sukses ne SHBA.

Alessio dhe Stresi, kur dy tropojan behen bashke.

Ditet ne “Parajsa” dhe duartrokitjet e publikut nuk mund t'i harroj asnjehere, andaj kete e konsideroj suksesin me te madh te vitit.

Tamara Todevska: Bertani dhe une jemi bashke, nuk e fshehim me.

Alberie Hadergjonaj dhe Burri i Saj Xheloz.

Ermal Mamaqi: Ne vitin 2012, une dhe Ami do te behemi tre

Revista PALOMA

“Bashke me Rilindin e kemi vendosur edhe menyne e mbremjes qe qellimisht ishte krejt ndryshe nga menyte e zakonshme te dasmave. Torta e te posamartuarve ...

Arbesa Sinanaj, perlot jurine e "X Factor" ne Gjermani

Aktori Blerim Destani ka reaguar në faqen e tij të twitterit duke thënë se lajmet që po qarkullojnë këto ditë nuk duhet ti bësojmë.

Njomza Rozhaja

ALBA VIP Thashetheme: Rudina Magjistari, prezantuese e "Gjeniut te Vogel 5".

Javen qe shkoi mediat shqiptare kane shkruar per, si thuhet, nje sherr qe ndodhi mes kengetareve, Loreta Kacka dhe Adelina Tahiri, gjate xhirimeve festive ...

Stine eshte nder kengetaret te cilet gjithnje jane perfolur ne media dhe vazhdon te perflitet per lidhjet e tij me femrat. Edhe pse se fundi flitet se ai ...

Seldi dhe Noizy zene me "pele per dore".

Frederik Ndoci Rikthehet ne 50 Vjetorin e Festivalit te RTSH

Revista BLUETOOTH - 2 Shkurt 2013

Xhemi Shehu: "I love my country", formati me i ri ne TCH.

Gerta Mahmutaj S'ka Kohe Per Dashuri.

Festina Mejzini

Rikthehet Big Mama ne tregun muzikor shqiptar me nje kenge te re. Kenga mban tItullin "Magjishem" dhe ajo vjen e tille ku dukete ehe ne linja te mira dhe ...

Zajmina dhe Ingridi perplasen ne ide, te dyja rikthehen me klipe ushtarake

Shyhrete-Berisha.jpg

tuna.jpg

Mahmut Ferati Sugar Free Club

Lora, këngëtarja që sa herë shfaqet vazhdon të thuhet se është motra e Mihrie Brahës, po mendon që të rikthehet në muzikë.

Thua se keni pasur jete te lumtur bashke. Pse u ndate?

Revista PANORAMA PLUS - 24 Nentor 2012

Me një zë kumbues dhe energji në skenë Fatmira Breçani do të ngelet një ndër këngëtaret më të spikatura të zonës së veriut. Vokali dhe tekstet e këngës janë ...

Enver Petrovci eshte aktori i njohur dhe me nje bagazh te madh te krijimtarise se tij. Ate tani do ta shohim edhe si kengetar, meqe po e permbyll karrieren ...

Adelina Ismajli

Bleona dhe Adelina, pas dështimit, kthehen ne origjine

Tuna dhe Nora ne koncertin e Eve

Revista BLUETOOTH - 16 Mars 2013

Shkod?r 10 Kallnduer 1870. Hysen Pash! lajmoi trupin konsullar se Porta e Lart? e kishte lan? prep n? zyr?, e se ishte persri komandat i ushtris e sundues

Flaka Krelani, rikthehet me balade ne Festivalin e RTSH

Genta, Nora, Tuna dhe Ryva Pushime "Belesh" ne Turqi.

3 qershor 2009

Siguria me e madhe eshte qe jane vertet te shumte njerezit qe me mbeshtesin dhe qe vertet besojne se ne meritojme shume kete vit.

Rovena Dilo ne "Kenga Magjike ...

"Miss Shqiperia" Fiorenza: Ju tregoj per ngacmimet qesharake te djemve ne Tirane.

Kengetarja Mirvete Bajrami tani ka vendosur qe te jete me e pranishme ne skenen muzikore, me nje stil te ri ne paraqitjen e saj.

Ismet Peja: Per kete me mire eshte ta pyetni publikun tim qe nuk eshte edhe i vogel ne ...

Dhe si mundet te hynit ne “Cirque du Soleil” pikerisht ne shfaqjen “Love-Beatles” shume e njohur ne gjithe boten?

Jehona Sopi shfaqet shtatzene ne sfilaten e Sahitit

Zajmina Vasjari feston Pavaresine ne Kosove.

Ingrid Gjoni, i rikthehet koncerteve ne super forme.

Noizy: Dueti me Cilin dhe Genten eshte i sigurte.

Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Dj Andy Gramm rikthehen ne Amerike per te mbajtur koncert, pasi provuan te suksesshem vitin qe shkoi.

Eliza Hoxha premton te reja ne muzike dhe me tej.

Mahmut Ferati Shyhrete Behluli

Vedat Ademi: Bashkeshortja Fansja Ime me e Cmendur!

Jane te njohur si rivale te perbetuar te skenes muzikore shqiptare, Rozana & Rezarta dhe Noizy & Stresi. Rivaliteti nuk ka te bej aq shume me muziken qe ...

Super mbrëmje për Vit të Ri në “Macumba”

Fejohet Rudina e Portokallise.

A Do Te Kendojne Shyhretja dhe Mahmuti Bashke per Vitin e Ri?

Revista PALOMA - 9 Shkurt 2013

Revista PANORAMA PLUS - 7 Shtator 2013

Ermal Merdani, ne plazhet e Jugut me te dashuren e re.

5162c889df5fa55b8c0675736a747ca0.jpeg

Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Dj Andy Gramm rikthehen ne Amerike per te mbajtur koncert, pasi provuan te suksesshem vitin qe shkoi.

Xhensila Myrtezaj: Si ndjehem ne konkurrim bashke me Besin.

Sugar Free Club 6 Shkurt 2009

Arbana dhe Xhemi, te dyja bashke pauze jashte ekranit.

Seldi dhe Dafina Shkembejne Unazat te Dielen.

Vëllezërit Lloga flasin për rikthimin e fuqishëm në muzikë, jetën prej milionerësh dhe suportin që u japin këngëtarëve

Cfare mbani mend nga femijeria juaj, cfare femije ka qene ai, ngacmimet, lojerat e perbashketa, femijeria dhe adoleshenca?

Elsa Lila nga Italia ne Tirane per te votuar Ramen.

Tuna dhe Niko Komani, X Factor backstage

Martohet Edona Llalloshi.

Stine i lidhur me Francesken e BB5?

Vera Grabocka, i pari njeri qe zbriti ne planetin e show-t shqiptar.

Ronela dhe Visari behen perseri bashke ne Kosove

Luana Vjollca i Rikthehet Look-ut Natural Brune.

Alban Skenderaj, Juliana Pasha dhe Pandi Laco bashke ne nje panel

Une kam pasur nje jete te shkelqyer, nje dashuri te jashtezakonshme, teper romantike. Ka qene nje nga dashurite e para qe nuk harrohen, ne bankat e ...

Isida Mollaymeri

Genta e BB5 ne krahet e nje biznesmeni ne Itali, flitet per fejese.

Samanta: Me Anaidin ditelindjet ne nje dite, ja si i festuam bashke

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 24 Dhjetor 2011

Franceska pas ndarjes, ne krahet e Adrian Gaxhes

Janë shumë miq të mirë dhe jashtë shtëpisë së 'Big Brother' rrinë gjithmonë së bashku. Në fakt, ne i zbulojmë këtë foto ku djemtë e sapohyrë në BB6, ...

E ka lënë Amerikën këngëtarja atraktive Dafina Zeqiri dhe është rikthyer në Kosovën e saj. Ndërsa ajo është takuar me krijuesit e disa hiteve dhe siç e ...

Shyhrete Behluli Porosite: "Me Te Mire Me u Be!"

VIP Ballina: Revista CELEBRITY - 23 Dhjetor 2011

Gjergj dhe Dorina Leka, Tingujt qe na lidhin.

Kleoniki ne hapat e Çiljetes

Edita Sopjani, planet per rikthim te fuqishem ne skenen muzikore.

Revista BLUETOOTH - 17 Nentor 2012

Adelina, buze me buze me Aferditen ne “Facebook”

Seldi pas klipit “Jam bo tape” fton te fejuaren te pine bashke ne Tirane

Albani dhe Miriami Vendosen Perkohesisht ne Tirane

Xhensila Myrtezaj: Besi me zemren e tij me beri per vete.

Per Here te Pare ne Ekran, Inva Mula dhe Hetem Ramadani Rrefejne Dashurine.

Rinora 4 Elvana Gjata Blero Rejhana

Ka një zë fantastik dhe të pakrahasueshëm e ku është ai muzika nis dhe nuk ndalet pasi zëri i tij është i fuqishëm. Është fjala për artistit Gazmend Rama që ...

Fabi, Turi dhe Albani rikthehen me "Ajer" [VIDEO]

Marina Luana Vjollca by Edvina Meta

Rita Ora pershendet fansat ne gjuhen shqipe.

“Bashke me Rilindin e kemi vendosur edhe menyne e mbremjes qe qellimisht ishte krejt ndryshe nga menyte e zakonshme te dasmave. Torta e te posamartuarve ...

Rikthehet Big Mama ne tregun muzikor shqiptar me nje kenge te re. Kenga mban tItullin "Magjishem" dhe ajo vjen e tille ku dukete ehe ne linja te mira dhe ...

Shyhrete Behluli Tash dhe Dikur

“Jam bere e suksesshme dhe e pasur ne Turqi, por synoj Hollywood -in”

Oriela bashke me zonjen Vjollca: Miremengjes nga 'Vila24'

Me 5 shkurt një nga këngëtaret më seksi shqiptare Ciljeta Xhilaga ka mbushur 27 vjec. Edhe ne si gazetë ia uruam, ku në atë orë të vonë të natës me shumë ...

Thua se keni pasur jete te lumtur bashke. Pse u ndate?

Eneida Tarifaj: Cmimi i Top Festit ne Momentin e Duhur te Karrieres

Flaka Krelani, rikthehet me balade ne Festivalin e RTSH

Revista BLUETOOTH - 16 Shkurt 2013

Anxhelina Hadergjonaj: Meshkujt ne Los Angeles Krejt te Bukur dhe me Stil.

Si duket geni shqiptar po pushton boten ne shekullin e ri. Lajme te mira per shqiptaret vijne nga te kater anet e botes ne kete 100 Vjetor.

Kush deshtoi dhe kush po ben sukses ne SHBA.

Ju kujtohet besoj lajmi që e sollëm javë më parë ne në gazetën tonë ku këngëtarja e njohur Shkurte Fejza pozoi dhe u duk si një vajzë e re para aparatit të ...

Sunday, 3 March 2013

Tamara Todevska: Bertani dhe une jemi bashke, nuk e fshehim me.

Ermal Mamaqi: Ne vitin 2012, une dhe Ami do te behemi tre

Si dhe me ke argetohej Ermali i “BB5” ne Prishtine?

Alessio dhe Stresi, kur dy tropojan behen bashke.

Revista PALOMA

Ditet ne “Parajsa” dhe duartrokitjet e publikut nuk mund t'i harroj asnjehere, andaj kete e konsideroj suksesin me te madh te vitit.

Alberie Hadergjonaj dhe Burri i Saj Xheloz.

Arbesa Sinanaj, perlot jurine e "X Factor" ne Gjermani

Big Mama duet me Genten, klipi xhirohet ne Bullgari

Elvana dhe Flori per Krishtlindje ne New York City.

Njomza Rozhaja

Stine eshte nder kengetaret te cilet gjithnje jane perfolur ne media dhe vazhdon te perflitet per lidhjet e tij me femrat. Edhe pse se fundi flitet se ai ...

Leonora Jakupi

Frederik Ndoci Rikthehet ne 50 Vjetorin e Festivalit te RTSH

Homoseksualet ndihen te fyer nga kenga e Erandes dhe Aldos

Xhemi Shehu: "I love my country", formati me i ri ne TCH.

Gerta Mahmutaj S'ka Kohe Per Dashuri.

Festina Mejzini

ALBA VIP Thashetheme: Morena Taraku, missi qe synon boten e televizionit.

Pa justifikimi i Gresa Behlulit ne kenge (Video)

Zajmina dhe Ingridi perplasen ne ide, te dyja rikthehen me klipe ushtarake

Shyhrete-Berisha.jpg

tuna.jpg

Revista BLUETOOTH - 16 Mars 2013

Angela Martini provokon kryeministrin dhe njeshin e Tiranes

Mahmut Ferati Sugar Free Club

Revista BLUETOOTH - 2 Shkurt 2013

Revista PANORAMA PLUS - 24 Nentor 2012

Me një zë kumbues dhe energji në skenë Fatmira Breçani do të ngelet një ndër këngëtaret më të spikatura të zonës së veriut. Vokali dhe tekstet e këngës janë ...

Tuna dhe Nora ne koncertin e Eve

Bleona dhe Adelina, pas dështimit, kthehen ne origjine

Ndërsa ne zbuluam këtë foto ku shihet këngëtarja dhe pronarja e qendrës me këngëtarin Labinot Tahiri.

Kaq shume i pelqen e dashura e re kantautorit Pirro Cako, saqe ai si duket ne kenge e quan “Ilac'.

Adelina Ismajli

Genta, Nora, Tuna dhe Ryva Pushime "Belesh" ne Turqi.

3 qershor 2009