Web Analytics
Mblidhen forcat serbe n Bujanoc Lajme t

Mblidhen forcat serbe n Bujanoc Lajme t

<

Mblidhen forcat serbe në Bujanoc?

Mblidhen forcat serbe në Bujanoc

Pacolli emëron dy përfaqësues të Kosovës në Komisionin e Venedikut

Ministri Bytyqi: Vazhdoj të përballem me shantazhe

Ministrat serbë u kthyen në Qeveri

Previous; Next

Ngutet Jakup Krasniqi,krahason ndërkombëtarët me pushtuesit serbë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale,Arban Abrashi, pas sulmit që i bë sonte nga aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje është prononcuar për mediat në lidhje ...

Putin fluturoi, mbetën 5 pyetje të vështira për Serbinë

A po del vendi nga kriza?

A duhet sa më parë të nis dialogu pozitë-opozitë, apo të vazhdojnë vetëm premtimet? Opozita dje ishte e qartë dhe këmbëngulëse në kërkesat e saja, ...

Marseille i bashkohet garës për Zaza

Haliti kundër Thaçit për korrigjim kufijsh: Çështjen e marrëveshjes me Serbinë, t'ia lëmë këtij shteti - Bota Sot

“LDK dhe VV do t'i fitojnë mbi pesëdhjetë për qind në zgjedhje”

Uncategorized

Lajme

Abazi: Thaçi e Veseli kërkuan heqjen e taksës, ja kush e dha idenë për

Ekspertët ushtarakë: Thaçi bëri gabime qesharake në paradën te FSK

Pjestarët e xhandarmërisë serbe janë në gatishmëri të plotë, pasi disa qindra serbë u mblodhën rreth murit në urën mbi lumin Ibër në Mitrovicë, ...

Lajme. Trump sulmon përsëri Prokurorin e Përgjithshëm

Gjuriq thotë se po sulmohen serbët e kthyer në Kosovë

Habia e gazetarëve serbë: Në çdo cep të lëvizjes po shohim policë

Maas: Rruga e Kosovës drejt BE-së edhe nëpërmjet pajtimit me Serbinë

Kështu dukej sot qendra e Gjilanit, gjatë protestës së opozitës së bashkuar.

“Kam luajtur me kampionë, por Ronaldo është tjetër gjë!”

Pas vizites se Nishanit ne Preshevë, Sarbia vajtonë 155 serbë në Shqipëri, harrojnë 100.000 shqiptarë në Beograd?!

Lajme

Kosova e gatshme t`i kundërpërgjigjet Serbisë me ushtri

Përfundon telenovela N'Zonzi, zyrtarizohet te Roma

Veseli: Të mos merremi me njëri-tjetrin, por të merremi me Serbinë

Në Beograd, mijëra njerëz marshuan të dielën kundër NATO-s dhe Perëndimit, duke mbajtur parulla që lëvdonin presidentin rus Vladimir Putin.

Thaçi nuk guxon të bëjë marrëveshje me Serbinë sepse çon në këmbë 2 milionë banorë,

Lajme

VV: Shpend Ahmeti ka prioritet dialogun me Serbinë, e jo kryeqytetin

Islami: Vetëvendosje dhe LDK t'i bashkojnë forcat

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa gjatë një interviste që është duke dhënë për Radio Televizionin e Kosovës, thotë se nuk do të ketë pajtim mes serbëve dhe ...

Thaçi e Vuçiq takohen sot në Forumin Europian Alpbach

time.al - SHBA kërkon zgjidhje afatgjate për lapidarin - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Lidhur me kallëzimin penal të bërë në emër të Grupit Parlamentar nga deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ndaj deputetit të LDK-së, ...

Një ushtar i Kosovës, paguhet më shumë se i Serbisë: Ja sa është paga

Letra dashurie për Vuçiqin

“Ramush Haradinaj, një top pingpongu ku lojtarë janë Thaçi dhe Lista Serbe”

Hoxhaj: Taksa ndaj Serbisë, nuk duhet t'i lëndojë raportet tona me SHBA

Previous; Next

Lopetegui: Real Madridi i jashtëzakonshëm i Zidane i takon se kaluarës

Lajme

Fule kundër zgjedhjeve lokale serbe në Kosovë

Vuçiq: Zëri i Serbisë po dëgjohet larg, ja çka thotë për problemin me Kosovën

aa.com.tr

Thaçi për Reuters: Në Shtator i propozoj Serbisë planin për korrigjimin e kufirit

Dialogu po bëhet për ta shpëtuar Thaçin nga arrestimi, për ta dëmtuar Kosovën dhe për

Ministria e Integrimit Evropian (MIE), ka nisur të premten mbrëma fushatën “Evropa Fillon Këtu”, e cila ka për qëllim të sensibilizojë qytetarët e Kosovës ...

Gazetari i agjencise se lajmeve “Presheva jonë” drejpersedrejti nga Haga (TPI/ICTY) ne duke ndjekur procesin, verdiktin e sotem kuder dy terroritsëve serbe.

Drejtori i Zyrës së Serbisë për Kosovën, Marko Gjuriçi, ka deklaruar sot se për mbetjen dhe të ardhmen e serbëve në Kosovë, është tejet e rëndësishme që ata ...

Ambasadori rus – autoriteteve të Kosovës: Nuk duhet t`i mbivlerësoni forcat tuaja

Vetëvendosje: Bashkë me LDK-në marrim 56 ulëse në Kuvend – Kurti kryeministër

Laxalt shumë afër MIlanit

Lista Serbe monopolizon mendimin politik të serbëve

Vulin: Serbët kurrë në asnjë mënyrë nuk duhet të bëhen pjesë e formacioneve ushtarake të Lajme ...

Në këtë seancë të jashtëzakonshme do të diskutohen pasojat ligjore dhe politike për Serbinë nga vendimi i Hagës i cili shpalli Radovan Karaxhiqin fajtor për ...

Trump anulon udhëtimin e Pompeos drejt Koresë Veriore, marrëveshja për armët nukleare në rrezik

Kurti: Vlerësimi i marrëveshjeve me Serbinë po ndalet nga Kadri Veseli

Donika Kadaj-Bujupi aderimin në Vetëvendosje e konsideron veprim të gabuar

Daçiq reagon ndaj deklaratave të Thaçit, kur ka pasur kufi mes Serbisë e Kosovës?

Thaçi zbërthen konceptin e tij për korrigjimin e kufirit me Serbinë

Veprimet më çnjerëzore ndaj popullatës shqiptare të Gjilanit me rrethinë ishin ushtruar nga ana e ushtarëve të Armatës së Tretë Serbe, njësiteve vullnetare ...

time.al - Holbrooke 24 orë para 24 marsit gazetarit Nefail Maliqit në SHBA: Amerika dhe NATO do të bombardoj forcat serbe nga Beogradi, në Kosovë deri ne ...

Kosova krijon të martën Komisionin hetimor për shtetasit turq

Ja cilat drejtori do t'i udhëheqë Lëvizja Besa e Afrim Gashit

Veseli thotë se Kosova nuk do ta cenojë integritetin territorial të Serbisë - Bota Sot

Trump sulmon përsëri prokurorin Mueller

Kryetari i Listës Serbe kërcënon Kadri Veselin: Duhet të kalosh mbi trupat tonë të vdekur

LA - Lajmet e fundit. Kurti pyet Thaçin: Çlirimi i Kosovës Lindore me konferenca shtypi?

Paralajmërimi i Vuçiqit për serbët e Kosovës: Do t'ua rrisim shtesat

Kroacia e mbështet formimin e Forcave të Armatosura të Kosovës

Kosova konfiskon disa pako me produkte serbe, Çadezh e quan provokim të Prishtinës dhe moment

Isufi: Te shtohen masat ndaj Serbisë

FOTO - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Krasniqi: Qeveria ka filluar të zbutet rreth taksës së vendosur ndaj Serbisë

Thaçi mirëpret nismën e Vuçiqit për paqe në ish-Jugosllavi

Gjermania kufijtë e Serbisë i ka caktuar qëkur e ka njohur Kosovën

Ditmir Bushtati godet idetë avanturiste të Presidentit Thaçi

Hoti: Veteranëve do t'u paguhen pensionet

Ja çfarë kanë thënë ndër vite krerët e PSD-së për Albin Kurtin

Pëlqej

Dështaku i Arsenalit kalon në Seria A

Kurti ka thënë se Hashim Thaçi ia ka dhënë 9 mijë hektarë tokë Malit të Zi e tash po dëshiron të bëhet President.

Propozimi i një pjese të deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës që të shtohet një nen i ri para se marrëveshja për Demarkacionin të dërgohet në Kuvend ...

Previous; Next

Zotohet Vetëvendosje, thonë se 'pazaret e Thaçit me Serbinë', do t'

Previous; Next

Kur oficeri i NATO-s u kishte dhënë 30 minuta afat forcave.

Partia e Vuciqit e konsideron si 'fitore të madhe' deklaratën e djeshme të Boltonit

Kievi dërgon forca speciale në Odesa

Ja premtimet ndër vite të Thaçit dhe PDK-së

Bolt debuton si futbollist në Old Trafford

Dikoviç takohet me komandantin e KFOR-it, diskutojnë për sigurinë e serbëve në Kosovë

Kurti tregon etapat përgatitore dhe debatet që duhet zhvillohen para dialogut me Serbinë

Filloi fushata informuese lidhur me liberalizimin e vizave

Putin, Rusia do t'u përgjigjet kërcënimeve të sigurisë

Mblidhen forcat serbe në Bujanoc

Mblidhen forcat serbe në Bujanoc?

Pacolli emëron dy përfaqësues të Kosovës në Komisionin e Venedikut

Ministri Bytyqi: Vazhdoj të përballem me shantazhe

Ministrat serbë u kthyen në Qeveri

Previous; Next

Ngutet Jakup Krasniqi,krahason ndërkombëtarët me pushtuesit serbë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale,Arban Abrashi, pas sulmit që i bë sonte nga aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje është prononcuar për mediat në lidhje ...

“Ramush Haradinaj, një top pingpongu ku lojtarë janë Thaçi dhe Lista Serbe”

VV: Shpend Ahmeti ka prioritet dialogun me Serbinë, e jo kryeqytetin

Putin fluturoi, mbetën 5 pyetje të vështira për Serbinë

A po del vendi nga kriza?

Reagon ashpër Mulla Musliu: Ja kush i përgatiti kufomat e familjes Jashari, varrimin e bënë forcat serbe! - Bota Sot

A duhet sa më parë të nis dialogu pozitë-opozitë, apo të vazhdojnë vetëm premtimet? Opozita dje ishte e qartë dhe këmbëngulëse në kërkesat e saja, ...

Marseille i bashkohet garës për Zaza

Uncategorized

Lajme

Gjuriq thotë se po sulmohen serbët e kthyer në Kosovë

Lajme. Trump sulmon përsëri Prokurorin e Përgjithshëm

Ekspertët ushtarakë: Thaçi bëri gabime qesharake në paradën te FSK

Hoxhaj: Taksa ndaj Serbisë, nuk duhet t'i lëndojë raportet tona me SHBA

Habia e gazetarëve serbë: Në çdo cep të lëvizjes po shohim policë

Pjestarët e xhandarmërisë serbe janë në gatishmëri të plotë, pasi disa qindra serbë u mblodhën rreth murit në urën mbi lumin Ibër në Mitrovicë, ...

“LDK dhe VV do t'i fitojnë mbi pesëdhjetë për qind në zgjedhje”

Previous; Next

“Kam luajtur me kampionë, por Ronaldo është tjetër gjë!”

Lajme

Përfundon telenovela N'Zonzi, zyrtarizohet te Roma

Kosova e gatshme t`i kundërpërgjigjet Serbisë me ushtri

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa gjatë një interviste që është duke dhënë për Radio Televizionin e Kosovës, thotë se nuk do të ketë pajtim mes serbëve dhe ...

time.al - SHBA kërkon zgjidhje afatgjate për lapidarin - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Lidhur me kallëzimin penal të bërë në emër të Grupit Parlamentar nga deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ndaj deputetit të LDK-së, ...

Gani Geci dhe Sylejman Selimi

Thaçi nuk guxon të bëjë marrëveshje me Serbinë sepse çon në këmbë 2 milionë banorë,

Thaçi e Vuçiq takohen sot në Forumin Europian Alpbach

Një ushtar i Kosovës, paguhet më shumë se i Serbisë: Ja sa është paga

Previous; Next

Veseli: Të mos merremi me njëri-tjetrin, por të merremi me Serbinë

Fule kundër zgjedhjeve lokale serbe në Kosovë

Thaçi për Reuters: Në Shtator i propozoj Serbisë planin për korrigjimin e kufirit

Vuçiq: Zëri i Serbisë po dëgjohet larg, ja çka thotë për problemin me Kosovën

Lajme

Gazetari i agjencise se lajmeve “Presheva jonë” drejpersedrejti nga Haga (TPI/ICTY) ne duke ndjekur procesin, verdiktin e sotem kuder dy terroritsëve serbe.

Drejtori i Zyrës së Serbisë për Kosovën, Marko Gjuriçi, ka deklaruar sot se për mbetjen dhe të ardhmen e serbëve në Kosovë, është tejet e rëndësishme që ata ...

Paralajmërimi i Vuçiqit për serbët e Kosovës: Do t'ua rrisim shtesat

Laxalt shumë afër MIlanit

Kurti: Vlerësimi i marrëveshjeve me Serbinë po ndalet nga Kadri Veseli

Sipas shtypit serb: Kosova merr Preshevën dhe një pjesë të Bujanocit - Bota Sot

Në këtë seancë të jashtëzakonshme do të diskutohen pasojat ligjore dhe politike për Serbinë nga vendimi i Hagës i cili shpalli Radovan Karaxhiqin fajtor për ...

Daçiq reagon ndaj deklaratave të Thaçit, kur ka pasur kufi mes Serbisë e Kosovës?

aa.com.tr

Thaçi zbërthen konceptin e tij për korrigjimin e kufirit me Serbinë

Trump sulmon përsëri prokurorin Mueller

LA - Lajmet e fundit. Kurti pyet Thaçin: Çlirimi i Kosovës Lindore me konferenca shtypi?

Vulin: Serbët kurrë në asnjë mënyrë nuk duhet të bëhen pjesë e formacioneve ushtarake të Lajme ...

Dialogu po bëhet për ta shpëtuar Thaçin nga arrestimi, për ta dëmtuar Kosovën dhe për

Forcat ajrore publikuan videon e iniciativës “Shkenca dhe Teknologjia 2030”, të cilën Heather Wilson, sekretar i forcave ajrore e prezantoi në shtator të ...

FOTO - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Zotohet Vetëvendosje, thonë se 'pazaret e Thaçit me Serbinë', do t'

Ndriçimi i rastit të dëbimit të shtetasve turq, mblidhet sërish komisioni

Thaçi mirëpret nismën e Vuçiqit për paqe në ish-Jugosllavi

Ditmir Bushtati godet idetë avanturiste të Presidentit Thaçi

Hoti: Veteranëve do t'u paguhen pensionet

time.al - Holbrooke 24 orë para 24 marsit gazetarit Nefail Maliqit në SHBA: Amerika dhe NATO do të bombardoj forcat serbe nga Beogradi, në Kosovë deri ne ...

Veseli: Nga sot Kosova do të ketë përball vetëm Serbinë

Dështaku i Arsenalit kalon në Seria A

Kroacia e mbështet formimin e Forcave të Armatosura të Kosovës

Krasniqi: Qeveria ka filluar të zbutet rreth taksës së vendosur ndaj Serbisë

Veprimet më çnjerëzore ndaj popullatës shqiptare të Gjilanit me rrethinë ishin ushtruar nga ana e ushtarëve të Armatës së Tretë Serbe, njësiteve vullnetare ...

Gjermania kufijtë e Serbisë i ka caktuar qëkur e ka njohur Kosovën

Kur oficeri i NATO-s u kishte dhënë 30 minuta afat forcave.

Partia e Vuciqit e konsideron si 'fitore të madhe' deklaratën e djeshme të Boltonit

Pëlqej

Propozimi i një pjese të deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës që të shtohet një nen i ri para se marrëveshja për Demarkacionin të dërgohet në Kuvend ...

Eksperti amerikan: Kosova mund të mashtrohet në dialogun me Serbinë Lajme ...

Nga Sevdail Hyseni Më 2 dhjetor 2018 Në ora: 11:12

Kryetari i Listës Serbe kërcënon Kadri Veselin: Duhet të kalosh mbi trupat tonë të vdekur

Dikoviç takohet me komandantin e KFOR-it, diskutojnë për sigurinë e serbëve në Kosovë

Putin, Rusia do t'u përgjigjet kërcënimeve të sigurisë

Albin Kurti flet pas formimit të Ushtrisë: Kërcënimeve të Serbisë duhet t'i kundërpërgjigjemi

Erdogan: Rusia tregton naftë me ISIS'in

Previous; Next

Solana tregon qëndrimin e tij për korrigjimin e kufijve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë - Bota Sot

SDP: EULEX-i vazhdon të ngacmojë Ivanoviçin

Si në kohën e Rankoviçit po rrahën shqiptarët nga policia serbe

Lajme

Ka nisur seanca gjyqësore në Colmar-shqyrtohen provat e Serbisë kundër Haradinajt

Foto galeri

Kërkohet një urdhër i Qeverisë për produktet Serbe, ja për çka bëhet fjalë Lajme ...

Thaçi zbërthen konceptin e tij për korrigjimin e kufirit me Serbinë (Video)

Vuçiq mundohet t'i mashtrojë në këtë formë serbët e Kosovës! Lajme ...

Previous; Next

Mblidhet Qeveria, pritet të shqyrtohet taksa ndaj Serbisë!

Vuçiq: S'ka zgjidhje për Kosovën pa pëlqimin e qytetarëve serbë

Rusia, nëpërmes Serbisë, po do t'i futë hundët në Ballkan e Kosovë