Web Analytics
Liberalizimi i vizave pr Kosovn nuk ndodhet n rend t dits n

Liberalizimi i vizave pr Kosovn nuk ndodhet n rend t dits n

<

Fitou: Nuk do të bisedohet për çështje të kufijve dhe statusit

Ja 43 vendet e botës ku shqiptarët mund të udhëtojnë pa viza

Policia_ne_trafik_stop.jpg

kardiokirurgjia-qkuk-dp.jpg

Policimi dhe siguria nr. 7 [shtator 2017] by Policimi dhe siguria - issuu

rb-heat-mapv23-655x356-650x356.jpg

Ministri Tahiri: Me ndryshimet në Kodin e ri të Procedurës Penale askush nuk do.

Kandidati: Udhheqsi shkencor: Msc. Ilirjan ukaj Prof ... i Bardh i Mbrojtjes s Bosnj-Hercegovins fq. 103 3.4.4. Strategjia e Siguris Kombtare t Republiks s ...

qkuk_1537075938-3829199.jpg

Formohet komisioni Ad Hoc për rregullimin e fushës së pensioneve dhe beneficioneve

Drejtuesi i gazetës “Malësia” në New York shkel në vijën e kuqe..(Video…)

Lajme tags. "

Replikat në mes Hoxhajt dhe Kurtit: S'je aspak serioz, më mirë futuni

Liberalizimi i vizave në qershor? Ekspertët e integrimeve evropiane shprehen skeptikë

Rashica u tregon gjermanëve për reperin e madh shqiptar një ditë më parë

Fjalor i zhargoneve dhe eufemizmave shqiptare | Mustafa Ibrahimi - Academia.edu

(Video)Studentja ia bën 8 me dy Edi Ramës: Rektori na gënjeu, nuk na tha që do jesh ti z.kryeministër i pranishëm këtu

View

Shiko të gjitha

Haradinaj i lodhur, i thotë Enver Hoxhajt: A po ma lexon ti qit projektligj më pak se një minut më parë

... ata kanë shkuar nëvendin e ngjarjes”, ka deklaruar Borovci, duke shtuar se “sikur tëishte policia aty kjo therje nuk do të kishte ndodhur”.

Dëshmi për lidhjet e policisë me kontrabandën në veri

Majlinda e bën xhudon të dashur për kosovarët - 16.03.2017 - Klan Kosova

Kështu e kalojnë kosovarët kufirin Serbi – Hungari (Video)

... Molliqaj-VV-së: Kallëzoni qysh keni shku tinza n'zyrë të Haradinajt

d_1526891304-3898562.jpg

Wincc përzgjidhet elementi i veprimit dhe jepet komanda për kyçje komanda nuk ekezekutohet pasi komanda e

Kandidati: Udhheqsi shkencor: Msc. Ilirjan ukaj Prof ... i Bardh i Mbrojtjes s Bosnj-Hercegovins fq. 103 3.4.4. Strategjia e Siguris Kombtare t Republiks s ...

15

“Me ra s'kie ku shkon, me nejtë s'kie ku rrin”; një pamje etnografike e migrimit të brendshëm fshat-qytet në Kosovë | Arsim Canolli - Academia.edu

VV nuk përmend me emër Molliqajn, e quan vjedhës te mandatit

fsk_01_412855.jpg

Lajme

e40d40a9-3019-4a07-baf1-59f2ea879155.flv.jpg

Huqja e madhe e ish-kryeministrit Mustafa

b1_1527542633-5427344.jpg

OP-ED

Kuvendi Komunal nuk është vendi ku opozita duhet të bëjë politikë 1 QERSHOR Valentina Bunjaku-

Rreth Shkaqeve Apo Faktorëve Që Lidhen Me Korrupsionin: Rasti I Shqipërisë | Dr. Dorian Jano - Academia.edu

M.Ibrahimi. FJALOR I ZHARGONEVE DHE EUFEMIZMAVE SHQIPTARE 50 BUALLICË f. buallicë = 1. shar je ; 2. Trashje. 3. Femrat seksi shtrihet si buallic në lerë ...

hitleri-refuzoi-k-euml-rkes-euml-n-bullgare-p-euml-r-t -euml-marr-euml-territore-shqiptare-hd.jpg

edi_rama_pandeli_majko_5497-1.jpg

30 ditë paraburgim serbit të arrestuar në Jarinjë për krime lufte në Kosovë

A mund t'i mbijetojë euro krizës së ardhshme financiare?

No caption available …

Kanoste vazhdimisht ish-bashkëshorten, arrestohet nga Policia

Media diplomacy – albanians' challenges in the era of global media | Ramadan Çipuri and Hasan Saliu - Academia.edu

Hulumtime etnolinguistike në veprimtarinë blegtorale të Malësisë së Tetovës 15 madh (n xhi t madh

cats-2.jpg

Asambleja Komunale në Pejë,të premten me 28 Korrik 2017 do të mbajë mbledhjen e vetë të rregullt, duke filluar në ora 10:00, me këtë rend dite.

Populli-shqiptar-n---Turqi-n---p--rkrahje-t---v--llez--rve-n---Maqedoni.jpg

NUK JAM MË ZËVENDËSKRYETAR I KOMUNËS SË VITISË

Sipas profesionit, shumica e të përgjigjurve janë kontabilist të certifikuar (46%),

gramasekretariati_teknik.jpg

20160502205420845646.jpg

42 gëzuar 28 nëntori WE HAVE WHAT IT TAKES TO WIN Jared Levine, Fatos Dervishi

Bukuresht ...

Luledielli.jpg

putin-3.jpg

1479752390erioniii.jpg

Le Tribunal de Vlora a déclaré coupable le maire d'Himara et confirmé l'accusation d'abus de pouvoir qui pesait sur lui. Selon les juges, le maire a décidé ...

noe12.jpg

Veseli: Pa Mitrovicë nuk ka Kosovë më pak se një minut më parë

Nëpër rrugët e Arabisë Saudite meshkujt nuk lejohet që t'u flasin femrave në publik, por telefoni në dyqanin e seksit që është çelur në Riad, nuk pushon së ...

Hoti: Zgjedhjet e parakohshme janë zgjidhja e vetme për të dalë nga kriza

haradinaj-flet-pr-majn-e-paniqit-pikn-kontestuese-

thai-liberalizimi-t-ndodh-pa-vonesa-krijimi-i-

Edhe Gjermania mund të jetë kundër liberalizimit të vizave

e torturuan dhe e vran jozefina topalli reagon ashpr pr vdekjen e florencit

Në 10 vjet të AKI-së, drejtorët e Inteligjencës nuk e përfunduan mandatin

Pak vende ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza – ja cilat janë ato! - Telegrafi

Policia_ne_trafik_stop.jpg

Molliqaj: Konjufca ia pranoi Sali Salihut se kishte qenë pjesë e SHIK-ut (

Fitou: Nuk do të bisedohet për çështje të kufijve dhe statusit

Ja 43 vendet e botës ku shqiptarët mund të udhëtojnë pa viza

Nitaj: Ekipi Negociator t'i ndërpresë të gjitha takimet në Bruksel

kardiokirurgjia-qkuk-dp.jpg

Abdixhiku: Kosova të refuzojë ndërmjetësimin e BE-së në dialog

Ministri Tahiri: Me ndryshimet në Kodin e ri të Procedurës Penale askush nuk do.

Policimi dhe siguria nr. 7 [shtator 2017] by Policimi dhe siguria - issuu

Vangellovski: Ligji është i qartë, afati i PSP-së ka skaduar

Isufi: Taksa dhe Trepça vendime legjitime, dialogu nuk duhet të kushtëzohet

Një person gjendet i vdekur në parkun e Podujevës

rb-heat-mapv23-655x356-650x356.jpg

Zmijanac: Qytetet e Maqedonisë si dhoma gazi

Gjatë vizitës së Putinit në Serbi, vetura me targa të Shqipërisë alarmoi autoritet serbe -

Prezantohet pajisja që ajrin e shndërron në ujë të pijshëm (Foto)

Milo: Nëse dështon ndryshimi i kufijve, Trepça plani B për Kosovën

Majlinda e bën xhudon të dashur për kosovarët - 16.03.2017 - Klan Kosova

Kandidati: Udhheqsi shkencor: Msc. Ilirjan ukaj Prof ... i Bardh i Mbrojtjes s Bosnj-Hercegovins fq. 103 3.4.4. Strategjia e Siguris Kombtare t Republiks s ...

Fjalor i zhargoneve dhe eufemizmave shqiptare | Mustafa Ibrahimi - Academia.edu

Ramadani pret rritje të aktiviteteve armiqësore ruse në Kosovë

Liberalizimi i vizave në qershor? Ekspertët e integrimeve evropiane shprehen skeptikë

Grabitet filiali i një banke në Çagllavicë, policia vihet në kërkim të dyshuarve

qkuk_1537075938-3829199.jpg

Kështu e kalojnë kosovarët kufirin Serbi – Hungari (Video)

Tahiri: Mogherini ka marrë anën e Serbisë

Teknologjia bën tre të paralizuar të çohen në këmbë

Lajme tags. "

Printeri 3D që ndërton shtëpinë katërdhomëshe për 54 orë (Foto/Video)

Rrjetet shqiptaro-serbe të kontrabandës në veri

Lajme

Drejtuesi i gazetës “Malësia” në New York shkel në vijën e kuqe..(Video…)

Kandidati: Udhheqsi shkencor: Msc. Ilirjan ukaj Prof ... i Bardh i Mbrojtjes s Bosnj-Hercegovins fq. 103 3.4.4. Strategjia e Siguris Kombtare t Republiks s ...

Suspendohet mjeku nga Prizreni që ofendoi pacienten

View

15

d_1526891304-3898562.jpg

Pesë të vdekur nga gripi në Malin e Zi

Wincc përzgjidhet elementi i veprimit dhe jepet komanda për kyçje komanda nuk ekezekutohet pasi komanda e

e40d40a9-3019-4a07-baf1-59f2ea879155.flv.jpg

fsk_01_412855.jpg

No caption available …

Kuvendi Komunal nuk është vendi ku opozita duhet të bëjë politikë 1 QERSHOR Valentina Bunjaku-

(Video)Studentja ia bën 8 me dy Edi Ramës: Rektori na gënjeu, nuk na tha që do jesh ti z.kryeministër i pranishëm këtu

M.Ibrahimi. FJALOR I ZHARGONEVE DHE EUFEMIZMAVE SHQIPTARE 50 BUALLICË f. buallicë = 1. shar je ; 2. Trashje. 3. Femrat seksi shtrihet si buallic në lerë ...

hitleri-refuzoi-k-euml-rkes-euml-n-bullgare-p-euml-r-t -euml-marr-euml-territore-shqiptare-hd.jpg

edi_rama_pandeli_majko_5497-1.jpg

Maqedonia e Veriut do të hapë ambasadën në Greqi

Hartën e kemi, por nuk e dimë a do ta arrijmë ta shfrytëzojmë sipas planit

b1_1527542633-5427344.jpg

Media diplomacy – albanians' challenges in the era of global media | Ramadan Çipuri and Hasan Saliu - Academia.edu

Ngrohja globale mund të shkaktojë çekuilibrim të klimës

cats-2.jpg

Hulumtime etnolinguistike në veprimtarinë blegtorale të Malësisë së Tetovës 15 madh (n xhi t madh

Shkencëtarët nga Australia zbulojnë sinjale misterioze nga universi

Misioni Indian i Hapësirës zbulon ujë të ngrirë në sipërfaqen e Hënës

Asambleja Komunale në Pejë,të premten me 28 Korrik 2017 do të mbajë mbledhjen e vetë të rregullt, duke filluar në ora 10:00, me këtë rend dite.

Populli-shqiptar-n---Turqi-n---p--rkrahje-t---v--llez--rve-n---Maqedoni.jpg

NUK JAM MË ZËVENDËSKRYETAR I KOMUNËS SË VITISË

Sipas profesionit, shumica e të përgjigjurve janë kontabilist të certifikuar (46%),

A. Koci: Kosova nuk e ka plotësuar një kusht kryesor për liberalizimin e vizave, sepse shumica e popullatës është myslimane

gramasekretariati_teknik.jpg

20160502205420845646.jpg

42 gëzuar 28 nëntori WE HAVE WHAT IT TAKES TO WIN Jared Levine, Fatos Dervishi

Bukuresht ...

Luledielli.jpg

putin-3.jpg

1479752390erioniii.jpg

Le Tribunal de Vlora a déclaré coupable le maire d'Himara et confirmé l'accusation d'abus de pouvoir qui pesait sur lui. Selon les juges, le maire a décidé ...

Shkëmbimi i territoreve në Kosovë mund t'i japë fund konfliktit - ose rinis luftën!

Pse do ta dëmtojë Brexit-i ...

noe12.jpg

Nëpër rrugët e Arabisë Saudite meshkujt nuk lejohet që t'u flasin femrave në publik, por telefoni në dyqanin e seksit që është çelur në Riad, nuk pushon së ...

Hoti: Zgjedhjet e parakohshme janë zgjidhja e vetme për të dalë nga kriza

haradinaj-flet-pr-majn-e-paniqit-pikn-kontestuese-

thai-liberalizimi-t-ndodh-pa-vonesa-krijimi-i-

Edhe Gjermania mund të jetë kundër liberalizimit të vizave

e torturuan dhe e vran jozefina topalli reagon ashpr pr vdekjen e florencit