Web Analytics
LG me smartfon 5G m 2019n Lajme in 2018 t

LG me smartfon 5G m 2019n Lajme in 2018 t

<

Zyrtare: Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

Galaxy S10 do të përdor teknologjinë CPU për performancë super të shpejtë

Nokia 7 Plus, telefoni më i mirë në 2018

Galaxy S10 mund të vijë me një ekran masiv, prej 6.66 inç

Galaxy S10 do të paketoj shumë kamera

OnePlus 6T del zyrtarisht në shitje

ICYMI: Here's How Samsung Galaxy Note 9 Would Look In Yellow Gold #Android #Google

Samsung mund të lansoj një S10 'të lirë'

Huawei vjen me tabletin e ri MediaPad M5

Samsung shfaq dizajnin e telefonit të ardhshëm, Galaxy S10

iPhone 5G mund të përfundoj me një çmim shumë të lartë

Zbulohen ngjyrat në të cilat do të lansohen modelet Galaxy S10

CEO i OnePlus fotografohet duke prezentuar një telefon të ri

The ZTE Axon M, marketed as the first foldable smartphone, has two displays linked together with a hinge. Photo: Business Insider

Xiaomi është duke zhvilluar një telefon me kamerë 48 megapikselë

Sony Xperia Z Pureness 2019 Introduction, Concept, Specification, Camera, Release Date, Feautes #smartphones #sony #upcoming #xperia

Gmail arrin 1.5 miliardë përdorues, Google mburret në Twitter

Disa njësi të iPhone XR janë shitur tashmë

Dizajni potencial i Galaxy S10 është shfaqur online

Pronarët e Google Pixel 3 marrin hapësirë të palimituar për ruajtjen e fotove

LG po punon në telefonin me 100% ekran, pa korniza

Shfaqen pamjet e telefonit të ri Nokia me pesë kamera (FOTO)

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

Apple rikthen prodhimin e iPhone X për shkak të shitjeve të dobëta të iPhone XS

Siç mund ta shihni në foton e mësipërme, duket se sugjeron që ne mund të shohim një ekran të plotë pa asnjë kornizë, ku në vend të një shiriti të zi sipër ...

iPhone XR përbënte 39 për qind të shitjeve të iPhone në dhjetor

Samsung mund të jetë kompania e parë që sjell telefonin me katër kamera frontale

Huawei konfirmon planet për një telefon të palosshëm për 2019

Telefoni i palosshëm 5G nga Huawei debuton këtë muaj

Apple: iOS nuk ka gabime sigurie

LG dhe Samsung do të lansojnë telefonat tyre 5G në MWC 2019

Ekspertët në konferencë: Asnjë e dhënë nuk është e siguruar plotësisht

Galaxy S10 me 5G është parë online, në një zhvillim të softuerit për pajisjen

Telefoni 5G nga LG do të jetë LG V50 ThinQ

3Një video promocionale shfaq Nokia 9 me 5 kamera në anën e ...

Zyrtare: Telefoni 5G nga LG vjen në shkurt, para atij të Samsung

Në të dy rastet, përdoret një ekran fleksibël OLED, me sa duket për shkak se kjo është një nga pikat kryesore të LG-së.

Një iPhone X eksplodoi pas përditësimit në iOS 12.1

The Investor: Prodhimi masiv i Galaxy S10 ka filluar

Looking for your next smartphone? These under Rs 15,000 options won't disappoint you

Telefoni i palosshëm nga OPPO lansohet në MWC 2019

OnePlus 5 vjen me 8GB RAM dhe kushton 500 dollarë?

Nuk ka iPhone 5G në 2019, duhet të presim deri në 2020

Samsung njofton telefonin e ri Galaxy A9 pro, me ekranin Infinity-O - Bota Sot

Apple me reklamë të re për Portrait Lightning (Video)

Motorola Moto Z3, 480 dollarë, është telefon mjaft i mirë, të cilit mund t'i shtohen pjesë e të bëhet edhe me rrjet 5G, falë Moto Mod.

Google shet 2.1 milionë njësi të Pixel

Samsung CEO: Galaxy S10 do të përmbush kërkesat e konsumatorëve

Kuba hap rrjetin 3G për publikun

Merret vesh gjitha detajet dhe problemet rreth iPhone 8!

... nga imazhet e rrjedhura se për çfarë do të përdoret ky konfigurim pesë kamerash në një pajisje Nokia. Huawei lansoi P20 Pro në fillim të këtij viti me ...

Ja çfarë ndodhë nëse printohen të gjitha fotografitë e postuara në Instagram

MË TË LEXUARAT NË Teknologji

iPhone – Revolucioni mobil i Apple sot bën 10 vjet nga prezantimi i parë!

Pew Internet: Tinejxherët të brengosur për kohën që shpenzojnë në pajisje dixhitale

Samsung a officialisé les Galaxy A6 et A6+, deux téléphones de milieu de gamme qui misent avant tout sur des capteurs photo arrières très puissants.

(1.01/8), 75

YouTube fillon abonimet me pagesë!

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 mund të kenë bateritë telefonike më të mëdha ndonjëherë

Nga raportet e mëparshme, presim që Samsung të lansoj të paktën tre pajisje të reja Galaxy S10 në ngjarjen Unpacked më 20 shkurt, duke filluar nga madhësia ...

Kodi IMEI

iPhone-ët e këtij viti mund të vijnë me bateri më të mëdha dhe zmadhim

Telefoni me 5G i OnePlus mund të mos jetë OnePlus 7

Kosbit prezanton Sean Price në rolin e Shefit të Teknologjisë (CTO)

Korea e Jugut akuzon 9 njerëz për shitjen e sekreteve të Samsung në Kinë

Galaxy Fold mund të jetë emri i telefonit të palosshëm nga Samsung

Tregu i celularëve e mbyll vitin 2017 humbje

iPhone 5G : pas pressé, Apple attendrait 2020, un an après Huawei et Samsung - FrAndroid

offer

Galaxy A8 (2018) i reziston shiut, ujit, djersës, rërës dhe pluhurit dhe madje mund të zhytet deri në 30 minuta në një thellësi prej 1.5 m ...

Apple nuk do të prodhoj iPhone në SHBA, përkundër kërkesave të presidentit Trump

Apple shfaq listën e aplikacioneve më të famshme për 2018

iClarified teston shpejtësinë e internetit në iPhone X, XS dhe XS Max, ja rezultatet - Telegrafi

LG konfirmon telefonin 5G, me bateri prej 4,000 mAh

Intel mund të jetë duke punuar në telefonin që paloset trefish, për kompaninë Windows

SM-A600FN_002_Back_Black

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në mars të vitit të ardhshëm

DAS : le top 10 des smartphones émettant le moins de radiations (mais où est l'iPhone ?)

Dizajnet e shfaqura tregojnë telefonin e ardhshëm, Huawei P30

Samsung Galaxy S10+ është parë duke u përdorur në publik

Smartfoni LG G3 u zbulua në Londër, New York dhe San Francisco gjatë muajit mars. Ndryshe, telefoni më i fundi i LG G3 ka ekran 5.5-inç me rezolucion ...

Cardi B që është martuar me reperin e Migos në një ceremoni të fshehtë vitin e kaluar, thotë se ajo dhe ish-bashkëshorti i saj kanë tentuar që të ...

LG do të lansoj një telefon me një ekran dytësor, që mund të shtohet ose

Motorola patenton pajisjen e palosshme, që ka ngjashmëri të madhe me modelin klasik Razr (

Ilustrasi 5G

Huawei paralajmëron telefonin 5G, të prodhuar nga komponentët e vet kompanisë

Ja kush shfaqet si imazhi kryesor në Google nëse shkruani 'idiot'

Youtube sjell opsionin Incognito

Apple ndalon shitjen e iPhone 7 dhe 8 në Gjermani, pas humbjes së gjyqit ndaj

x240-_KP.jpg

Këto janë imazhet e shumëpritura të Sony PlayStation 5

Samsung Galaxy C7 (2019) First Look, 8GB RAM, 5G, 24MP Selfie Camera, Release Date, Price, Features, Specs #SamsungGalaxyC7 #GalaxyC72019 #GalaxyC7Pro ...

Galaxy S10 do të përdor teknologjinë CPU për performancë super të shpejtë

Galaxy S10 mund të vijë me një ekran masiv, prej 6.66 inç

iPhone 5G mund të përfundoj me një çmim shumë të lartë

The ZTE Axon M, marketed as the first foldable smartphone, has two displays linked together with a hinge. Photo: Business Insider

Huawei vjen me tabletin e ri MediaPad M5

Looking for your next smartphone? These under Rs 15,000 options won't disappoint you

(1.01/8), 75

Apple: iOS nuk ka gabime sigurie

iPhone XS ka bateri më të vogël se iPhone X

Samsung mund të lansoj një S10 'të lirë'

Pronarët e Google Pixel 3 marrin hapësirë të palimituar për ruajtjen e fotove

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në sasi të limituar

CEO i OnePlus fotografohet duke prezentuar një telefon të ri

Zbulohen ngjyrat në të cilat do të lansohen modelet Galaxy S10

LG po punon në telefonin me 100% ekran, pa korniza

LG dhe Samsung do të lansojnë telefonat tyre 5G në MWC 2019

Apple thuhet se ka anuluar prodhimin e njësive të reja të iPhone XR

Samsung mund të jetë kompania e parë që sjell telefonin me katër kamera frontale

A pile o' quad-core smartphones.

Galaxy S10 me 5G është parë online, në një zhvillim të softuerit për pajisjen

Ekspertët në konferencë: Asnjë e dhënë nuk është e siguruar plotësisht

Një iPhone X eksplodoi pas përditësimit në iOS 12.1

Samsung mund të blej kompaninë që ka krijuar modulin e kamerës me 25x zmadhim - Bota Sot

iPhone XR përbënte 39 për qind të shitjeve të iPhone në dhjetor - Telegrafi

Në të dy rastet, përdoret një ekran fleksibël OLED, me sa duket për shkak se kjo është një nga pikat kryesore të LG-së.

OnePlus 5 vjen me 8GB RAM dhe kushton 500 dollarë?

Apple me reklamë të re për Portrait Lightning (Video)

Motorola Moto Z3, 480 dollarë, është telefon mjaft i mirë, të cilit mund t'i shtohen pjesë e të bëhet edhe me rrjet 5G, falë Moto Mod.

Google shet 2.1 milionë njësi të Pixel

Ilustrasi 5G

Huawei do të lansoj telefonin e ri në dhjetor

Google Phone tash mund të bllokojë paraprakisht thirrjet e padëshiruara

Ja çfarë ndodhë nëse printohen të gjitha fotografitë e postuara në Instagram

Pew Internet: Tinejxherët të brengosur për kohën që shpenzojnë në pajisje dixhitale

YouTube fillon abonimet me pagesë!

Telefoni i palosshëm 5G nga Huawei debuton këtë muaj

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 mund të kenë bateritë telefonike më të mëdha ndonjëherë

Zyrtare: Samsung do të shfaq telefonin 5G këtë javë

iPhone-ët e këtij viti mund të vijnë me bateri më të mëdha dhe zmadhim

Zyrtare: Telefoni 5G nga LG vjen në shkurt, para atij të Samsung

Sources 1 et 2

Kodi IMEI

Kosbit prezanton Sean Price në rolin e Shefit të Teknologjisë (CTO)

3Një video promocionale shfaq Nokia 9 me 5 kamera në anën e ...

... nga imazhet e rrjedhura se për çfarë do të përdoret ky konfigurim pesë kamerash në një pajisje Nokia. Huawei lansoi P20 Pro në fillim të këtij viti me ...

iPhone 5G : pas pressé, Apple attendrait 2020, un an après Huawei et Samsung - FrAndroid

Telefoni me 5G i OnePlus mund të mos jetë OnePlus 7

x240-_KP.jpg

11 top tips for using OneDrive on your PC or phone

DAS : le top 10 des smartphones émettant le moins de radiations (mais où est l'iPhone ?)

samsung.jpg

Image

Dizajni potencial i Galaxy S10 është shfaqur online

MË TË LEXUARAT NË Teknologji

Telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet në mars të vitit të ardhshëm

Samsung Galaxy S10+ është parë duke u përdorur në publik

offer

Dizajnet e shfaqura tregojnë telefonin e ardhshëm, Huawei P30

Kjo pajisje mund të dallojë qelizat kancerogjene në vetëm 5 minuta! - Bota Sot

LG do të lansoj një telefon me një ekran dytësor, që mund të shtohet ose

Gmail arrin 1.5 miliardë përdorues, Google mburret në Twitter

Huawei Y9 (2018) · Phone

OnePlus 6T del zyrtarisht në shitje

Ja kush shfaqet si imazhi kryesor në Google nëse shkruani 'idiot'

Youtube sjell opsionin Incognito

Telefoni 5G nga LG do të jetë LG V50 ThinQ

Apple ndalon shitjen e iPhone 7 dhe 8 në Gjermani, pas humbjes së gjyqit ndaj

Telefoni i palosshëm nga OPPO lansohet në MWC 2019

keyboard-scam_3.jpg

Subway unveils Messenger bot for ordering as it looks to revamp digital

Brett Armstrong will vacate his position as general manager of sales across Australia and New Zealand at JB Hi-Fi Solutions to join Ingram Micro Australia.

Page 1

Vjen opsioni i ri i Instagram, mësoni si t'i bëni më interesante fotot

LG është duke pregatitur telefonin e tyre të palosshëm

Vivo X23

Kjo është arsyeja e pazakontë pse Steve Jobs shpiku telefonin iPhone - Bota Sot

x240-DAg.jpg

Trump deklaron se mund të rrisë taksat ndaj Apple për 25 për qind

LG lanson telefonin mesatar, LG Q9, këtë javë

LG po punon në telefonin me 100% ekran, pa korniza

Sidoqoftë, emri i pajisjes nuk është i njohur, por ka të ngjarë që të jetë i ngjashëm me Galaxy A8 në aspektin e vendosjes së kamerës, siç shihet në imazhin ...

Until recently the prepaid or pay as you go carriers were the only companies playing in the no contract unlimited calling plan space. T-Mobile USA has seen ...

Ekskluzive1 month ago

LG mund të jetë duke punuar në një telefon me 16 kamera, sipas një patente. Mobile26 nëntor 2018

x240-kvm.jpg

Të reja

Samsung konfirmon se telefoni i palosshëm lansohet këtë vit

Paper Writing Biz - What You Should Know about Online Paper Writing Services