Web Analytics
E veshur me fustan t zi Geta Beqa shfaqet joshese Lajme in 2018

E veshur me fustan t zi Geta Beqa shfaqet joshese Lajme in 2018

<

E veshur me fustan të zi Geta Beqa shfaqet joshese. Visit. October 2018

Geta Beqa përditë e më joshëse, ja çfarë shfaq për fansat kësaj herë

Geta Beqa 'godet' rrjetin me format trupore fantastike

Geta Beqa i kushton kaq shumë rëndësi ushqimit por edhe dekorimit të tij - Bota Sot

Trajnerja Geta Beqa 'kall' rrjetin me fotografinë e saj të fundit - Bota Sot

Geta Beqa shpallet më e mira në botë për fitnes

Geta Beqa vjen me mesazh motivues, ja çka thotë?

Geta Beqa është trajnerja kosovare e cila fitoi shumë çmime botërore. Ajo kujdeset shumë mirë për trupin e saj dhe prandaj është një femër shumë e formuar ...

Geta Beqa e zonja, do iu befasojë me veprimin e fundit

Geta Beqa ekspzon trupin e ushtruar

Pa pikë grimi në fytyrën e saj, Geta Beqa befason me dukjen!

Kështu e shkund belin Geta Beqa, me mëngjes – trupi i saj për t'u admiruar

Geta Beqa është trajnerja kosovare e cila fitoi shumë çmime botërore. Ajo kujdeset shumë mirë për trupin e saj dhe prandaj është një femër shumë e formuar ...

Geta Beqa ekspozon trupin e saj me mengjes, por ky detaj bije më shumë në sy

Geta Beqa edhe në pushime nuk lë anash palestrën

Ish moderatoja e RTK-së, Hana Shehu është njëra ndër femrat me të bukura shqiptare. Ajo vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me njeriun që ia ...

Brenda veturës super luksoze të Geta Beqës

Agnesa Vuthaj cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, ajo i ka vënë në fokus këmbët e saja të ushtruara dhe të bukura përderisa mbante në dorë një çantë me po të njëjtën ...

Foto galeri

... e saj joshëse. Ajo herë pas here publikon foto hot në rrjetet socaile, përcjell ORAinfo. Liberta se fundmi ka publikuar foto ku shfaqet me një fustan ...

Geta Beqa ndihmon Tunën t'i rikthejë format trupore

Shkëndije Mujaj njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme pëe këtë ajo vazhdimisht publikon foto dhe video duke ekspozuar asetet e saj bombastike, ...

Meghan Markle vesh një fustan vetëm 63 $ i cili nuk ka dalë ende në shitje

Yllka Kuqi shfaqet atraktive në fustan të zi

Blerona Zeqiri shfaqet joshëse me fustan të bardhë

Previous; Next

Festën e 25 vjetorit të lindjes Xhensila Myrtezaji e festoi në mënyrë përrallore pranë miqve dhe familjarëve të saj. Në këtë festë Xhensila kishte veshur ...

Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë

6 muaj më parë

Jennifer Lopez vazhdon të shkundë Las Vegas me koncertet e saj spektakolare. Këngëtarja 48 vjeçare shkëlqeu në një fustan të kuq, pas përfundimit të ...

E gjithë veshja e saj ka kushtuar 1091 euro. Faqja “Whattheywearin” ka zbuluar se fustani ka kushtuar 616 euro ndërsa këpucët 475 euro.

Këngëtarja e njohur shqiptare qenka fejuar dhe askush nuk dinte gjë

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është e pranishme në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Previous; Next

E të tilla pati mbathur në edicionin e emisionit të saj të fundit, Alketa Vejsiu. Hiç më pak ...

Me fustan të zi, kaq bukur po duket sonte Alketa

Edhe Diona Fona shkëlqeu mbrëmë në dasmën e Elitës dhe Gjikos! Më: 22 shtator 2018 ...

Albërie Hadërgjonaj

Ja sa ka kushtuar ky fustan rozë i Xhensilës dhe këpucët plot gurë Bota e Yjeve / 22 mars 2018

Iskra, supermodelja e cila ja besoi dukjen Valdrin Sahitit

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, ...

Në kët mbrëmje këngëtarja 27-vjeçare, magjepsi me sharmin dhe me kreacionin e fustanit të gjelbër dhe shumë elegant nga Versace dhe sandale nga Giuseppe ...

Bieta Sulo dhe Meghan Makle bëjnë 'xing' me të njëjtin fustan

Foto galeri

Duda Balje, deputete e Kuvendit të Kosovës vjen me përgjigje të sinqerta. Deputeja Duda Balje ka qenë e ftuar në emisionin “SevenBizz” me Meriton Mjekiqin, ...

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, ...

Previous; Next

Foto galeri

Geta Beqa ekspozon trupin por ky detaj bije më shumë në sy

Ajo e cila ka rënë më shumë në sy këtë sezon është ngjyra e bardhë e cila duket të jetë trendi i koleksioneve pranverë-verë. Këtë trend e kanë përqafuar ...

Është njëra nga femrat më të suksesshme shqiptare. Fjala është për ambasadoren e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, shkruan ORAinfo.

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, ...

Këngëtaret duan ta tregojnë vetën në muzikë, të vijnë me këngë sa më të bukura e goditëse, të shndërrohen në hit. Por, jo vetëm kënga ka rëndësi për to.

Dokumentari “Deportation Class” tregon se si dëbohen shqiptarët nga Gjermania (Video) - Sovrani.info

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë ...

Sevdai Radogoshi - Geta Beqa

Previous; Next

Foto galeri

Fama e madhe i erdhi asaj sidomos me rolin e Hyrremit në serialin “Sulltani i madhërishëm”.

Liam Payne dhe Rita Ora u ribashkuan në Berlin për çmimin ECHO Music Awards 2018, ku ato interpretuan në skenë një tjetër interpretim të Fifty Shades of ...

Avokatja më joshëse shqiptare shfaqet me fustan nusërie, të gjithë do ta donin një nuse

Në kët mbrëmje këngëtarja 27-vjeçare, magjepsi me sharmin dhe me kreacionin e fustanit të gjelbër dhe shumë elegant nga Versace dhe sandale nga Giuseppe ...

Festën e 25 vjetorit të lindjes Xhensila Myrtezaji e festoi në mënyrë përrallore pranë miqve dhe familjarëve të saj. Në këtë festë Xhensila kishte veshur ...

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e shumta që ai publikon në rrjete sociale nga ngjarje dhe evenimente të shumta, shkruan Kosovarja.

Ndërsa, pantollonat e saj kushtojnë 191 euro. Jo larg kësaj shume nuk është as bluza që e ka kombinuar. Ajo kushton 188 euro.

Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Ajo është njëra ndër aktoret më të mira në Turqi. Bëhet fjalë për Gonca Vuslateri apo “Shule”, e cila tek ne u bë e njohur në serialin “Anne” apo në shqip “ ...

E njohim si këngëtare, por edhe si një femër me shumë stil dhe mjaft simpatike. Bëhet fjalë për Morena Taraku, kosovaren që tërheq vëmendjen me postimet e ...

FE4805D1-12B3-4E22-8DD0-52150246F379.jpeg

Ja si e ka festuar ditëlindjen Asu (Foto)

Majlinda Zeka vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz. Ajo u bë e njohur fal lidhjes së saj me reperin e njohur Majk, shkruan ORAinfo.

Në festivalin e Coachelles së këtij viti nuk munguan as emrat e njohur të showbizit turk! Ndër ata që ra më shumë në sy ishte aktorja e serialit “Jetë”, ...

marina.jpg

Aktorja e dashur nga postuar disa foto në instagram ku duket se po shijon rrezet e diellit. Demet Ozdemir është aktualisht me ...

Ebru Kocaga është ndër aktoret kryesore që solli shumë emocion me serialin, 'Aci Hayat'. Aktorja turke që është edhe ndër biondet më të dëshiruara të ...

Është një aktore e njohur për ne falë serialit “Nusja nga Stambolli”, ku vjen si tezja e Syrejasë. Pikërisht emri “teze” nuk i pëlqen aspak Neslihanit.

E gjithë vëmendja te Bella Hadid, vjen me poza 'përvëluese'

Vajza e Eli Farës nuk e fsheh më dashurinë, publikon foto intime!

Prej disa ditësh Enca kishte paralajmëruar se do bënte një ndryshim në pamjen e saj dhe e mbajti fjalën. Këngëtarja këto ditë ashtu siç na ka treguar me ...

Radha e vajzës së Fatmir Limajt! Ja si duket për mbrëmjen e maturës Leonita - Bota Sot

Kjo nuk është hera e parë që aktorja turke është pjesë e këtij festivali megjithatë është ndër të paktat aktore me ...

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare. Jemi duke folur për Elhaida Danin e cila aktualisht është duke luajtur në teatro të rëndësishme në ...

Meryem Uzerli është akuzuar shpesh për operacione plastike. Në fakt, nëse i hedhim një sy fotove të saj ndër vite do të shohim se aktorja ka pësuar disa ...

Defneja e serialit turk “ Një pjesë e imja“ mësohet se ka marrë një lajm shumë të hidhur nga mjekët për dështimin e fëmijës në muajin e 4-t të shtatzanisë.

Burcu Kara e cilësuar si një ndër aktoret më të bukura turke. Ajo ka lindur më 1 mars 1980 në Bursa. Aktrimi dhe prezantimi janë dy fushat e saj të ...

Xhesika Berberi dhe fytyra e saj prej engjëlli

Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi

Dua Lipa e rrethuar nga fansat! Shfaqet pa të brendshme (FOTO)