Web Analytics
12 vendimet e para pr aministi pr t akuzuarit e 27 prillit

12 vendimet e para pr aministi pr t akuzuarit e 27 prillit

<

Edmond ...

... opozitare maqedonase në Kuvend ka dorëzuar propozim-ligjin për amnisti për të gjithë personat, që janë përfshirë në ngjarjet e dhunshme të 27 prillit të ...

“Deputetët e akuzuar për 27 prillin kanë marrë vendimet se do të falen”

Më 15 janar vazhdon gjykimi për ngjarjet e '27 prillit'

Sot vazhdon gjykimi për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë

Deputeti Luben Arnaudov, i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit në Kuvend, sot para fillimit të seancës deklaroi se vlerëson që askush nuk është tradhtarë dhe ...

Vazhdon gjykimi për të akuzuarit e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë

Previous; Next

OBRM-PDUKM-ja do të dorëzojë propozim-ligj për faljen e të gjithë

NGJARJET E 27 PRILLIT: AMNISTIA NUK BARAZOHET ME PAJTIMIN

“The Guardian” përdor emrin Maqedonia e Veriut

Alsat-M 6h

Boshnjakovski: Qeveria me kujdes e ndjek situatën me importin e çelikut në SHBA dhe BE - KOHA

investigim. 08. reportazh. Guroret e pakontrolluara ...

MPPS: Punojmë në zgjidhjen ligjore me të cilën do të korrigjohen padrejtësitë ndaj minatorëve

Makron: Asnjëherë nuk do ta vendosja Evropën para kërkesave të francezëve - KOHA

Ndryshimet kushtetuese kaluan në Kuvend, radhën e ka Parlamenti grek

Kryetari Bexheti ...

AAK gati ankesën për shkeljen kushtetuese të Pacollit

Më 15 janar vazhdon gjykimi për ngjarjet e “27 prillit”

Meta kthen në Kuvend pr/ buxhetin e 2019: Plotëso kërkesat e studentëve

Incidenti në Kuvend, Boçi i hedh ligjin e Arsimit të Lartë kryeministrit Rama

Gjykata vendos për kërkesat për amnisti dhe për shfuqizimin e paraburgimeve në Maqedoni

Konferencë përfundimtare “ ...

Ndoshta mu ky është shkaku: Kështu femrat e largojnë mashkullin nga vetja

Joanidis: Nëse amnistohen pjesëmarrësit e 27 prillit, atëherë pse nuk ka.

Ka qenë një vit në të cilin femrat në të gjithë industrinë e muzikës janë bashkuar për të luftuar pabarazinë gjinore.

Anulohet sërish seanca për vrasjen e Almir Aliut

Liderët e opozitës malazeze në liri

time.al - Vetëvendosje mbetet e vetme, edhe Nisma i bashkohet veprimit politik të AAK-së - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Grekët optimist që do të ratifikohet Marrëveshja e Prespës

Qeveria vazhdon të mbaj qëndrimin që financiarisht t'u ndihmojë komunave, pasi të njëjtat nuk munden vet t'i kthejnë borxhet e tyre.

Blushi: Partitë e vjetra merren vesh për çdo gjë, por vetëm për qeleshen e Shkëlzen Dolit jo

Parlamenti i Maqedonisë e miratoi ligjin e amnistisë lidhur me ngjarjet e dhunshme të 27 prillit të vitit të kaluar në parlament. 95 deputetë votuan pro dhe ...

Bogoevski: Amnistia është turp - nuk jap dorëheqje!

Sulmuesi i 27 prillit, Damovski: Duam drejtësi, jo amnisti!

Xholev: Janë amnistuar pesë deputetë për ngjarjet e “27 prillit”

Sot patëm edhe një procedurë të ndarë, sepse edhe një prej të akuzuarve nga rasti i PSP-së “Dhuna në Qendër”,e pranoi fajin për veprën penale që akuzohet, ...

telegrafi.com

Kjo është Rezoluta për dialog e miratuar sonte në Kuvend

Maqedonia në aksion për tu bërë pjesë e BE-së, Osmani viziton kryesuesit e

“Ofelia” shndërrohet në uragan, QKU e jep alarmin: Po i drejtohet Europës

“27 prilli”, partitë nuk mbështesin idenë e Zaev për amnisti

Arifi: Në rrethin e dytë do të kalojmë edhe më mirë

Iseni: Amnistia, duhet të shikohen edhe përfitimet

Prokuroria nesër do të ofrojë dëshmi shtesë për ngjarjet e 27 prillit

Shkup, 16 gusht - Edhe pre ditë pas vrasjes së biznesmenin kontrovers nga Struga, Dilaver Bojkun ende nuk ka asnjë gjurmë për autorin e krimit.

Shekerinska: Joserioze është nëse e ...

time.al - Tregon linjat dhe dekoltenë tunduese - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Në Kuvendin e Maqedonisë mbledhje e nëngrupit për pajtim

Vajza nga Vlora ka pamjen e një modeleje, por ka zgjedhur një profesion më “burrëror”, si ai i profesionit të polices.

Lajme nga Maqedonia. ASH: Kërkojmë përgjegjësi nga porositësit e dhunës së 27 prillit

Vendimet e djeshme të Kuvendit sot do të shpallen në “Gazetën zyrtare”

345265.jpg

Takim koordinues në Kuvend për statusin e deputetit Nikolla Gruevski

Mickoski: Përveë 8 deputetëve, s'ka tjerë që do t'i votojnë ndryshimet kushtetuese

14 organizata dhanë 10 ditë afat, kërkojnë përgjegjësi nga institucionet për arratisjen e ish-

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan ka inauguruar të hënën Aeroportin e ri të Stambollit, i cili pas përfundimit të plotë në vitin 2028 pritet të jetë ...

“Para drejtësisë do të dalin të gjithë ato të cilët kanë qenë të përfshirë në

Dialogu afër fundit, mospajtime në Kosovë e Serbi. para 12 orëve

VMRO-DPMNE sot pritet që në Kuvend të dorëzojë propozim-ligjin për amnisti për të gjithë të dënuarit dhe të akuzuarit për sulmin në Kuvend më 27 prill të ...

Delegatët e kongresit të VMRO-DPMNE-së kanë mbledhur 1300 denarë për të arrestuarit për 27 prillin

Amnistia për 27 prillin, pazar me Gjyqësorin

TV21

Ish-luftëtarja e Bosnjës dënohet për krime lufte

Duke folur për temën e 27 Prillit tha: “Çdo her kur flitet për amnisti për krahasim jo rastësisht merret ...

Kuvendi i Maqedonisë miraton tekstin e Draft-Ligjit për amnistinë

Kezharovski: Ne rrëzuam regjimin e Mijallkovit, Kamçevit dhe Mukoskit për t'i ruajtuar

Mohandas Gandhi takim me gratë e tekstilit punëtorëve në Britani. Gandhi ishte një udhëheqje figura të Indisë anti-koloniale dhe socialdemokrate e Indian ...

Nano u bën thirrje studentëve: Hapeni rrethin e kërkesave, na duhet një shkundje. Protesta e ...

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Protesta e studentëve vazhdoi para godinës së Ministrisë së Arsimit mbi 5 orë dhe nëpërmjet deklaratave, thirrjeve në kor dhe pankartave, ata kanë treguar ...

Profesorët e USHT: Kjo Preambullë nuk shpreh vullnetin e popullit shqiptar në Maqedoni

Qytetarët i dhurojnë mbi 16 mijë euro familjes së policit të vrarë në Istog. para 12 orëve

Filloi gjykimi për ngjarjet në Kuvend më 27 prill (foto)

Ai ka qenë dëshmitarë kur Kamer Metaj, me kallashnikov ka kërkuar para dhe kur ka vrarë pjestarin e ...

Ish ...

Shkup, 28 dhjetor - Kërkesa e Prokurorisë Speciale për lirimin nga paraburgimi të ish- shefit të policisë sekrete, Sasho Mijalkov, të ish-ministrit të ...

Nesër seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit për skandalet e politikës së jashtme

Gostivar, 4 dhjetor - Policia e Gostivarit zbardhi mbi pesëdhjetë vjedhje të rënda dhe ngriti padi penale kundër dy personave të cilët janë të dyshuar se i ...

Previous; Next

Më 15 janar vazhdon gjykimi për ngjarjet e '27 prillit'

Lajm

... opozitare maqedonase në Kuvend ka dorëzuar propozim-ligjin për amnisti për të gjithë personat, që janë përfshirë në ngjarjet e dhunshme të 27 prillit të ...

Edmond ...

Deputeti Luben Arnaudov, i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit në Kuvend, sot para fillimit të seancës deklaroi se vlerëson që askush nuk është tradhtarë dhe ...

Gjorçev: Amnisti të plotë për 27 prillin pa kushtëzime politike dhe kërcënime

Previous; Next

Vazhdon gjykimi për të akuzuarit e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë

Grekët optimist që do të ratifikohet Marrëveshja e Prespës

NGJARJET E 27 PRILLIT: AMNISTIA NUK BARAZOHET ME PAJTIMIN

investigim. 08. reportazh. Guroret e pakontrolluara ...

Alsat-M 6h

Boshnjakovski: Qeveria me kujdes e ...

MPPS: Punojmë në zgjidhjen ligjore me të cilën do të korrigjohen padrejtësitë ndaj minatorëve

Makron: Asnjëherë nuk do ta vendosja Evropën para kërkesave të francezëve - KOHA

Kryetari Bexheti ...

Zaevi u drejtohet deputetëve; Të themi “po”, historia i mban mend vendimet e drejta

Zaevi u drejtohet deputetëve; Të themi “po”, historia i mban mend vendimet e drejta

Pa censure

Ruskoska: Të akuzuarit që nuk janë përfshirë me amnistinë do të ndiqen penalisht për 'terrorizëm'

Gjykata vendos për kërkesat për amnisti dhe për shfuqizimin e paraburgimeve në Maqedoni

Artin Spahiu atakon “MUKI”-in: “Macja nën sofrën” e LSDM-së, mundohet të zë vend në opinion përmes atakimit të BDI-së”

Zhurnal

Gruevski vazhdon avazin e protestave, dhe sonte para ministrisë së drejtësisë

Konferencë përfundimtare “ ...

Ndoshta mu ky është shkaku: Kështu femrat e largojnë mashkullin nga vetja

Struktura negociuese e RM-së, Osmani: Proces historik, opozita të përfshihet

Anulohet sërish seanca për vrasjen e Almir Aliut

Fakti Ditor

Joanidis: Nëse amnistohen pjesëmarrësit e 27 prillit, atëherë pse nuk ka.

InfoShqip

Lajm

Shenja

Bogoevski: Amnistia është turp - nuk jap dorëheqje!

Iseni: Amnistia, duhet të shikohen edhe përfitimet

Maqedonia edhe zyrtarisht e ndërroi emrin

Delegacioni i Komunës së Gostivarit bëri homazhe në nder të ngjarjeve të 9 korrikut

Liderët e opozitës malazeze në liri

Zaev optimist për zgjidhjen e kontestit me Greqinë për emrin e Maqedonisë

Blushi: Partitë e vjetra merren vesh për çdo gjë, por vetëm për qeleshen e Shkëlzen Dolit jo

time.al - Vetëvendosje mbetet e vetme, edhe Nisma i bashkohet veprimit politik të AAK-së - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet

Ka qenë një vit në të cilin femrat në të gjithë industrinë e muzikës janë bashkuar për të luftuar pabarazinë gjinore.

Fakti Ditor

aktuale.mk

Xholev: Janë amnistuar pesë deputetë për ngjarjet e “27 prillit”

Gazetari ...

Albeu

“Marrëveshja do të arrihet tani, do të kompletohet për dy vite”

Mickoski: Përveë 8 deputetëve, s'ka tjerë që do t'i votojnë ndryshimet kushtetuese

indeksonline.net. '

Qeveria vazhdon të mbaj qëndrimin që financiarisht t'u ndihmojë komunave, pasi të njëjtat nuk munden vet t'i kthejnë borxhet e tyre.

insajderi.com

Maqedonia në aksion për tu bërë pjesë e BE-së, Osmani viziton kryesuesit e

Klan Kosova

Shekerinska: Joserioze është nëse e ...

gazetaexpress.com

TV21

Ahmeti ...

Sot patëm edhe një procedurë të ndarë, sepse edhe një prej të akuzuarve nga rasti i PSP-së “Dhuna në Qendër”,e pranoi fajin për veprën penale që akuzohet, ...

Portalb

telegrafi.com

Vajza nga Vlora ka pamjen e një modeleje, por ka zgjedhur një profesion më “burrëror”, si ai i profesionit të polices.

Parlamenti i Maqedonisë e miratoi ligjin e amnistisë lidhur me ngjarjet e dhunshme të 27 prillit të vitit të kaluar në parlament. 95 deputetë votuan pro dhe ...

MRT

Prokuroria nesër do të ofrojë dëshmi shtesë për ngjarjet e 27 prillit

1543467643?v=1

“Ofelia” shndërrohet në uragan, QKU e jep alarmin: Po i drejtohet Europës

Lajmi.net

“27 prilli”, partitë nuk mbështesin idenë e Zaev për amnisti

Zhurnal

14 organizata dhanë 10 ditë afat, kërkojnë përgjegjësi nga institucionet për arratisjen e ish-